Jesteśmy po Twojej stronie świata

Za granicą

Współpracując w ramach Citi przygotowaliśmy międzynarodowe usługi, które ułatwiają Tobie codzienne zarządzanie finansami jeśli mieszkasz za granicą, jak i Twoim bliskim w Polsce.

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdują się:

  • usługa Przelewy Zagraniczne Citibank Global Transfers, czyli możliwość natychmiastowego i bezpiecznego przelewania pieniędzy z różnych krajów do Polski,
  • kompleksowe usługi bankowe dla Polaków w USA,
  • bogaty wybór usług i produktów Citi Handlowy dla Klientów w Polsce - w tym lokaty terminowe oraz internetowe T-Lokaty w funtach brytyjskich z oprocentowaniem stałym,
  • możliwość zdalnego zlecenia otwarcia konta w Citi Handlowy dla osoby bliskiej w Polsce przez internet lub telefon.

Informacje o ofercie Citi w krajach innych niż Polska zawarte w tym serwisie nie stanowią oferty handlowej i są prezentowane wyłącznie w celu informacyjnym. Bank Handlowy w Warszawie S.A. nie świadczy usługi pośrednictwa w zakresie oferowania opisanych produktów lub usług. W celu skorzystania z zaprezentowanych usług lub produktów należy zawrzeć odpowiednie umowy z właściwymi podmiotami je oferującymi i na warunkach przez nie określonych.

Citibank International plc działa na podstawie licencji i podlega Urzędowi Regulacji Rynków Finansowych (Financial Services Authority - FSA). Numer referencyjny FSA 122342. Zarejestrowano w Anglii pod nr. 1088249. Siedziba: Citigroup Centre, Canada Square, Londyn E14 5LB. Nr rej. VAT GB 429 6256 29. Własność Citigroup Inc., Nowy Jork, USA.

Citibank, N.A. Członek FDIC oferuje produkty bankowe na terenie USA.