MASZ PEWNOŚĆ DOBREGO WYBORU KIEDY:

PremierMiles

PremierMiles

 • Zbierasz Citi Mile i wymieniasz na bilety linii lotniczych i noclegi w hotelach z całego świata, będących Partnerami programu.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 12,84%

World MasterCard

World MasterCard

 • Zbierasz punkty i wymieniasz na
  • spłatę części zadłużenia,
  • vouchery lub inne nagrody
  • Korzystaj ze zniżek u Partnerów, np. H&M, Douglas, Multikino.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 12,98%

Citi Simplicity

Citi Simplicity

 • 0 zł opłaty za przypomnienia o spłacie karty.
 • 0 zł opłaty za powiadomienia SMS.


Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,64%

 

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 8,30% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 13000 zł, całkowita kwota do zapłaty 13570,19 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 8% w skali roku, całkowity koszt kredytu 570,19 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 570,19 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1130,85 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 31/03/2020 na reprezentatywnym przykładzie.

CHCĘ POLECIĆ KARTĘ. JAK MOGĘ OTRZYMAĆ 200 ZŁ?

   
Wypełnij formularz i wskaż przyjaciela, któremu chcesz polecić kartę.
Zawnioskuj i podpisz umowę o Kartę Kredytową CitiBank.
Jeśli Twój przyjaciel nie posiada Karty kredytowej Citibank zadzwonimy do niego i zbierzemy wymagane dokumenty.
Po otrzymaniu kart, Ty i Twój przyjaciel powinniście aktywować je na stronie www.citihandlowy.pl
Otrzymasz voucher do Biedronki o wartości 200zł, jeśli w ciągu 2 miesięcy wydasz minimum 200 zł nowo wydaną kartą.

W JAKI SPOSÓB MÓJ PRZYJACIEL DOSTANIE 200 ZŁ?

Zadzwonimy do niego, potwierdzimy dane i zbierzemy wymagane dokumenty.
Twój przyjaciel otrzyma voucher do Biedronki o wartości 200zł, jeśli w ciągu 2 miesięcy wyda minimum 200 zł nowo wydaną kartą.

WPROWADŻ SWOJE DANE

DANE TWOJEGO PRZYJACIELA

 • "Potwierdzam otrzymanie i zapoznanie się z "Informacją o przetwarzaniu danych osobowych." Pełna treść Informacji o przetwarzaniu danych osobowych "Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Senatorskiej 16. Dane przetwarzane są zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) ("RODO")"

 • pole wypelnia przedstawiciel Banku
Zamknji X

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Senatorskiej 16 ('Bank') w celu udziału w programie polecania klientów. Dane podałem dobrowolnie. Znam swoje prawo dostępu do danych, ich poprawiania oraz prawo cofnięcia zgody na ich przetwarzanie ich w ww. celu. Bank informuje, że dostęp do danych zawartych w formularzu mogą mieć podmioty współpracujące z Bankiem, w tym zgodnie z decyzją Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych podmioty leżące poza Europejskim Obszarem Gospodarczym: Citigroup Technology Infrastructure Limited w Hong Kongu, Citibank N.A. Singapore Branch w Singapurze oraz Citigroup Software Technology and Services Limited w Chinach. Bank zapewnia ochronę danych powierzonych tym podmiotom w zakresie ochrony danych osobowych i tajemnicy bankowej.