Android Pay Teraz Dostępny dla kart Citi Handlowy Mastercard

Jak zacząć?

Zainstaluj. Zrób zdjęcie. Gotowe.

1. Zainstaluj

Pobierz aplikację Android Pay ze sklepu Google Play i zainstaluj na telefonie z systemem Android w wersji KitKat 4.4 lub wyższej, który obsługuje technologie NFC (dostępność NFC możesz sprawdzić w Ustawieniach telefonu).

Pobierz teraz

2. Dodaj kartę

Wpisz ręcznie dane karty debetowej lub kredytowej Citi Handlowy Mastercard lub po prostu zrób telefonem jej zdjęcie. Następnie uaktywnij kartę wpisując jednorazowy kod przesłany w SMS.

3. Gotowe!

Możesz płacić zbliżeniowo telefonem z kartą dodaną do Android Pay. Wystarczy wybudzić telefon i zbliżyć go do terminala w sklepie.


Jeśli masz więcej niż jedną kartę Citi Handlowy Mastercard (np. kredytową i do konta) możesz dodać wszystkie powtarzając krok 2. Aby ustawić kartę, jako domyślną kartę w aplikacji, wystarczy przeciągnąć ją na górę ekranu.


Jak płacić?

Ta sama karta. Te same miejsca. Jeszcze prościej.

Nie musisz już szukać portfela przy kasie. Kartą płatniczą w aplikacji mobilnej zapłacisz wszędzie tam, gdzie kartą plastikową.


1. Wybudzenie

Wybudź swój telefon. Nie musisz odblokowywać urządzenia ani uruchamiać aplikacji Android Pay.

2. Płatność

Zbliż telefon do terminala płatniczego w sklepie. Transakcję powyżej 50 PLN potwierdź wpisując na terminalu PIN karty, którą dokonujesz płatności.

3. Gotowe!

Usłyszysz dźwięk lub poczujesz wibrację telefonu, a na ekranie telefonu zobaczysz potwierdzenie transakcji.

Aby się upewnić, czy terminal obsługuje płatności zbliżeniowe, sprawdź czy jest na nim jedna z tych naklejek:

Z Android Pay nie musisz za każdym razem podawać danych karty przy płatnościach online. W wielu aplikacjach mobilnych oraz w Internecie - wystarczy kliknąć na przycisk „Zapłać Android Pay”.

Minimum wysiłku. Maksimum bezpieczeństwa.

Aplikacja Android Pay została stworzona z myślą o Twojej wygodzie przy dokonywaniu płatności i o bezpieczeństwie Twoich finansów. Poznaj kilka najważniejszych informacji dotyczących bezpieczeństwa aplikacji, które pozwolą Ci spać spokojnie:

Ukryty numer karty płatniczej
Kiedy płacisz za pomocą aplikacji Android Pay, Twój prawdziwy numer karty płatniczej nie jest udostępniany. Aplikacja wykorzystuje wirtualny numer karty, co pozwala chronić Twoje dane.

Możliwość blokady w przypadku utraty telefonu
W przypadku utraty telefonu, możesz natychmiast go zablokować, ustawić nowe hasło bądź usunąć z niego swoje dane osobowe za pomocą aplikacji Menedżer urządzeń Android.

Więcej o bezpiecznym korzystaniu z aplikacji Android Pay dowiesz się na naszej stronie Bezpieczeństwo.

Płać za pomocą telefonu z aplikacją Android Pay, gdziekolwiek tego potrzebujesz.

Czasami masz pod ręką tylko telefon. Teraz wystarczy...

„Gdy biegam, mam przy sobie tylko telefon. Teraz to wystarczy, aby po skończonym treningu kupić na przykład butelkę wody”


Karolina

„Portfel mam zawsze dobrze schowany, więc do szybkich płatności teraz wystarczy telefon z Android Pay”

Tomek

„Szybka kawa podczas nieplanowanego spotkania ze znajomymi nie jest już problemem, od kiedy mogę płacić z Android Pay”


Joanna

Video

Zobacz, jak dodać kartę w 30 sekund?

Zobacz, jak płacić w sklepach i innych miejscach

Zobacz, jak Android Pay dba o bezpieczeństwo danych karty

Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.