Usługa SMS „Potwierdź transakcję”

Zostaniesz poinformowany SMSem o transakcji, która z punktu widzenia Banku może być podejrzana. Usługa obejmuje transakcje na Twoich kartach debetowych i kredytowych. SMS zostanie nadany z numeru: +48 607 521 371 i poza odpowiedzią typu “1” bądź “2” Bank nie będzie prosił o podanie żadnych Twoich danych, czy informacji o posiadanej karcie, ani wymagał instalacji jakiegokolwiek oprogramowania.

Usługa Android Pay

Od niedawna Citi Handlowy dołączył do grona banków wspierających aplikację Android Pay. Android Pay to nie tylko wygoda płatności, ale również bezpieczeństwo Twoich finansów. Poniżej wyjaśniamy dlaczego aplikacja Android Pay jest bezpieczna.

Dowiedz się więcej

Ostrzeżenia od Citi Handlowy

Bądź na bieżąco z zagrożeniami w sieci i dowiedz się, jak możesz samodzielnie eliminować niektóre z tych zagrożeń. Tutaj dowiesz się również, jak rozpoznać, czy e-mail lub SMS, który otrzymałeś jako pochodzący od Citi Handlowy, jest prawdziwy.

Dowiedz się więcej

Aktualności

Dowiedz się, co ważnego mamy Ci do powiedzenia i poznaj zasady bezpiecznych zakupów online.

Dowiedz się więcej

Jak Citi Handlowy chroni Ciebie

Dowiedz się jak Citi Handlowy dba o bezpieczeństwo Twoich finansów na każdym etapie interakcji znami.

Dowiedz się więcej

Jak Ty możesz chronić siebie

Bezpieczeństwo Twoich finansów zależy także od Ciebie! Poznaj sposoby bezpiecznej bankowości elektronicznej i dowiedz się, jak możesz zabezpieczyć swoje urządzenie.

Dowiedz się więcej

Więcej o bezpieczeństwie

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o bezpiecznej bankowości? Trafiłeś we właściwe miejsce!

Dowiedz się więcej

Zauważyłeś coś podejrzanego? Zadzwoń: (+48) 22 692 20 90 Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem!

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.