Najnowsze aktualności

Poznaj 8 zasad bezpiecznych zakupów w Internecie

Nie ulega wątpliwości, że zakupy online cieszą się coraz większą popularnością. To wygodne rozwiązanie oszczędza sporo czasu i pozwala ominąć kolejki. Niestety, tak jak i w realnym świecie, podczas zakupów wirtualnych możemy paść ofiarą przestępców. Citi Handlowy radzi, co zrobić, aby zakupy w sieci były jak najbardziej bezpieczne.

Więcej

Sprawdź, czy system operacyjny na urządzeniu, z którego korzystasz, jest aktualny

W celu zapewnienia naszym Klientom najwyższych standardów bezpieczeństwa, od dnia 11 sierpnia 2017 r., dostęp do Citibank Online nie będzie możliwy dla poniższych kombinacji przeglądarek i systemów operacyjnych. Dodatkowo, od dnia 18 sierpnia 2017 r., nie będzie także możliwe korzystanie z aplikacji Citi Mobile za pomocą urządzeń z systemem Android w wersji poniżej 4.4.

Więcej
Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.