Fundusze Fidelity
już w ofercie Banku

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Senatorskiej 16 ("Bank") w celu przedstawiania mi informacji o ofercie Banku. Dane podałem dobrowolnie. Znam swoje prawo dostępu do danych, ich poprawiania oraz prawo cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w celu marketingowym.

Bank informuje, że dostęp do danych zawartych w formularzu mogą mieć podmioty współpracujące z Bankiem, w tym zgodnie z decyzją Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych podmioty leżące poza Europejskim Obszarem Gospodarczym: Citigroup Technology Infrastructure Limited w Hong Kongu, Citibank N.A. Singapore Branch w Singapurze oraz Citigroup Software Technology and Services Limited w Chinach. Bank zapewnia ochronę danych powierzonych tym podmiotom w zakresie ochrony danych osobowych i tajemnicy bankowej.

Ze względu na ryzyko uzyskania dostępu do danych przez osoby trzecie, prosimy zachować szczególną ostrożność przy korzystaniu z telefonu komórkowego lub poczty elektronicznej.