Nie oceniamy tego, co kupujesz

Klienci Citigold mogą korzystać z programu Priceless Specials, w ramach którego otrzymują punkty za wszystkie transakcje kartą Mastercard u Partnerów programu. Punkty te mogą wymieniać na wyjątkowe nagrody!
Dowiedz się więcej o programie i karcie kredytowej Citibank World Elite Mastercard Ultime tutaj.

Ważne informacje

Bądź na bieżąco z najważniejszymi informacjami ze świata Citigold

Dowiedz się więcej o promocyjnej lokacie do 2,5% na nowe środki w USD oraz o wygodzie, jaką daje Ci Twoja Karta Citigold Lounge Pass.

Dowiedz się więcej

Temat miesiąca

Poradnik prezentowy – pomysły na idealny prezent

Coś wyjątkowego. Coś niepowtarzalnego. Coś co pokaże, że jest najcenniejszą osobą na świecie. Przedświąteczne poszukiwania prezentów to wyzwanie, z którym wszyscy prędzej czy później musimy się zmierzyć. Dlatego tutaj każda pomoc się liczy. Polecamy nasz krótki poradnik prezentowy – a w nim sprawdzone pomysły na upominki i informacje o świątecznych zniżkach z Citi Specials!

Dowiedz się więcej

Przywileje Citigold

Zespół ekspertów Citigold do Twojej dyspozycji!

Jesteśmy bankiem globalnym, który oferuje zindywidualizowane, innowacyjne produkty i usługi. To jednak nie wszystko. Jest bowiem jedno słowo, które ma dla nas kluczowe znaczenie: ludzie.

Dowiedz się więcej

Trendy

Dzieła sztuki dla smakoszy – najbardziej luksusowe dania i restauracje świata

Luksus to nie tylko ekskluzywne hotele, rejs jachtem czy podróż na rajską wyspę. To również unikalne przeżycia kulinarne i dania stworzone na bazie trudno dostępnych produktów lub według oryginalnej receptury najlepszych kucharzy świata. Gdzie zjeść małe dzieła sztuki?

Dowiedz się więcej

Polecane wydarzenia

Bądź na bieżąco z najciekawszymi wydarzeniami

Nie masz czasu na śledzenie ciekawych wydarzeń? Nie udało Ci się na czas zakupić biletów? Wystarczy jeden telefon do CitiPhone, aby zamówić bilet na ważny mecz, długo wyczekiwany koncert czy premierę w teatrze.

Dowiedz się więcej

Polecane kino i książka

Polecane kino i książka

Zobacz, co ciekawego wybraliśmy dla Ciebie ze świata filmu i książki.

Dowiedz się więcej

Podróże

NARCIARSKIE SZLAKI

Kurortów zimowych jest mniej niż letnich, więc łatwiej ustalić ich ranking. Numerem 1 musi być francuski Courchevel. Pierwsze centrum narciarskie we Francji stworzono na „miarę”, składa się z 5 miejscowości. Dawniej były to wioski, dzisiaj są oazą elegancji, luksusu, świetnych warunków narciarskich i światowego życia towarzyskiego.

Dowiedz się więcej

Program Korzyści Citi Specials

Atrakcyjne zniżki

Na naszych Klientów Citigold czeka dedykowany program zniżek na zakup prestiżowych marek czy ekskluzywnych usług. Teraz wszystkie przywileje dostępne z kartą debetową lub kredytową Citi Handlowy, w tym Program Restauracyjny, znajdują się w jednym miejscu.

Zobacz zniżki

Analizy wydarzeń rynkowych

Bądź na bieżąco z rynkami finansowymi, aby dokonywać korzystnych transakcji

Jesteś aktywnym inwestorem, a może dopiero zaczynasz swoją przygodę z inwestowaniem? Chcesz mieć zawsze aktualne informacje o bieżącej sytuacji na rynkach finansowych ? Śledź materiały publikowane przez naszych ekspertów z Biura Doradztwa Inwestycyjnego i nie daj się zaskoczyć rynkom! Wejdź na naszą stronę gdzie znajdziesz zawsze najnowsze publikacje.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Czekamy na Twoje sugestie, opinie i pomysły

Masz pytanie lub chciałbyś podzielić się z nami swoim pomysłem albo komentarzem?
Porozmawiaj ze swoim Opiekunem, który w każdej chwili jest do Twojej dyspozycji, lub skontaktuj się z nami za pomocą zakładki „Kontakt” po zalogowaniu do Citibank Online.

Zaloguj się
Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.