Bądź na bieżąco z najciekawszymi wydarzeniami

Nie masz czasu na śledzenie ciekawych wydarzeń? Nie udało Ci się na czas zakupić biletów? Wystarczy jeden telefon do CitiPhone, aby zamówić bilet na ważny mecz, długo wyczekiwany koncert czy premierę w teatrze. Zamówienie zostaje przekazane do naszego Partnera, który sprawdzi dostępność biletów i zrealizuje dostawę. Dziś przedstawiamy najciekawsze - naszym zdaniem - wydarzenia 2018.

W ramach programu „Bilety na telefon” klienci Citigold mogą za pośrednictwem CitiPhone (22 692 2484, połączenie płatne zgodnie taryfą operatora) zakupić bilety na powyżej wymienione i wiele innych wydarzeń kulturalnych i sportowych w Polsce i na świecie.
Usługa "Bilety na telefon" jest oferowana przez Trend Group Sp z o.o. Bilety są płatne i są dostępne do wyczerpania zapasów. Standardowy koszt dostarczenia biletów to 30 zł brutto. Reklamacje odnośnie usługi "Bilety na telefon" należy zgłaszać bezpośrednio na adres Trend Group Sp z o.o., ul. Modzelewskiego 54a/24, 02-679 Warszawa. Płatność za bilety można dokonać wyłącznie przy użyciu Karty Kredytowej Citibank lub przelewem z konta w Citi Handlowy.

Polecane wydarzenia sportowe:

  • Puchar Świata w skokach – skoki narciarskie, Zakopane, Polska (26-27.01.2019)
  • Wimbledon – tenis, Londyn, Anglia (01-14.07.2019)
  • Mecze La Liga, Premier League, Serie A, Bundesligi czy Ligi Mistrzów


Polecane wydarzenia kulturalne:


  • Koncerty Noworoczne w Filharmonii Wiedeńskiej – Wiedeń, Austria (31.12.2018-01.01.2019)
Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.