Zespół ekspertów Citigold do Twojej dyspozycji

Jesteśmy bankiem globalnym, który oferuje zindywidualizowane, innowacyjne produkty i usługi. To jednak nie wszystko. Jest bowiem jedno słowo, które ma dla nas kluczowe znaczenie: ludzie.

Codziennie przekonujemy się, że kontakty oparte na zaufaniu są w życiu najcenniejsze. Dlatego w każdym z oddziałów Citigold jest do Państwa dyspozycji zespół wyjątkowych ekspertów:


Menedżer Inwestycyjny

Współpracuje z Osobistym Opiekunem, aby poznać i zrozumieć cele finansowe Klienta. Korzystając z wieloletniego doświadczenia i znajomości rynku wypracowuje wspólnie z Klientem indywidualną strategię inwestycyjną.

Ekspert ds. Rynków Walutowych

Zajmuje się bieżącą analizą rynku walutowego i zachowań kursów walut. Służy informacją nt. sytuacji makroekonomicznej czy wymiany walut.

Menedżer ds. Rozwiązań Ubezpieczeniowych

Prezentuje pełną ofertę produktów inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Szczegółowo bada potrzeby Klienta w zakresie budowania kapitału i zabezpieczenia przyszłości. Na tej podstawie wybiera najbardziej odpowiednie produkty. Swoje rekomendacje wyjaśnia na podstawie konkretnych wyliczeń i przykładów.

Dodatkowo dla większej wygody naszych Klientów, teraz w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online, w sekcji Kontakt, można w łatwy sposób znaleźć aktualne dane kontaktowe Opiekuna Citigold oraz poszczególnych Ekspertów.

Citigold – Profesjonalne Wsparcie Ekspertów FinansowychSprawdź pozostałe przywileje.

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.