Promocyjna lokata do 2,5% na nowe środki w USD

Miło nam poinformować o nowej ofercie, w ramach której mogą Państwo założyć promocyjną lokatę do 2,5% na nowe środki w USD. Oferta dla posiadaczy rachunku płatniczego Citi Handlowy, obowiązuje do 28.02.2019 r. i może zostać przedłużona lub powtarzać się w przyszłości.

W ramach promocji możesz otworzyć atrakcyjnie oprocentowaną lokatę:

  • 2,0% w skali roku na lokacie na 3 miesiące
  • 2,2% w skali roku na lokacie na 6 miesięcy
  • 2,5% w skali roku na lokacie na 12 miesięcy

Jak założyć lokatę 2% na 3 m-ce; 2,2% na 6 m-cy lub 2,5% na 12 m-cy od 500 do 500 000 USD na nowe środki?


Krok 1

Przelej na subkonto walutowe w USD nowe środki. Jeśli nie masz jeszcze subkonta w USD, załóż je w kilka chwil w usłudze bankowości elektronicznej Citibank Online.

Krok 2

Skontaktuj się ze swoim opiekunem lub odwiedź jeden z oddziałów Citi Handlowy, w którym będziesz mógł otworzyć promocyjne lokaty.

Krok 3

W ramach oferty możesz założyć więcej niż jedną lokatę.

Szczegóły promocji

  • Lokata jest otwierana wyłącznie dla nowych środków.
  • Środki na lokacie są objęte gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego zgodnie z Ustawą o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym.
  • Nowe środki oznaczają dodatnią różnicę między saldem dziennym na następujących rachunkach klienta prowadzonych przez Bank w USD, których klient jest głównym posiadaczem: Konto Walutowe USD, Konto Oszczędnościowe w USD, Konto SuperOszczędnościowe w USD, Lokaty terminowe w USD (poza lokatami na nowe środki założonymi w tej ofercie) oraz Inwestycje dwuwalutowe w USD w dniu założenia Lokaty, a saldem dziennym na tych rachunkach na dzień 30 listopada 2018 r.

Ważne informacje

Oferta „Do 2,5% na 3 miesiące na lokacie terminowej na nowe środki w USD” jest ważna do 28 lutego 2019 r. Bank informuje, ze oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości. Szczegóły oferty, w tym warunki otrzymania nagród są dostępne w regulaminie dołączonym do wiadomości, w oddziałach Banku i na stronie http://www.citihandlowy.pl. Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla rachunków walutowych są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji: Konta oraz Linia kredytowa dla Klientów indywidualnych na http://www.citihandlowy.pl. Konto osobiste to rachunek płatniczy. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Karta Citigold Lounge Pass

Nieważne czy podróżujesz służbowo czy na wakacje - rozpocznij podróż w komfortowych warunkach! Dzięki karcie Citigold Lounge Pass możesz oczekiwać na samolot w jednym z saloników executive lounge na największych lotniskach w Polsce.

Dla wygody naszych Klientów elektroniczna karta Citigold Lounge Pass jest dostępna po zalogowaniu do konta w Citibank® Online, w sekcji Korzyści i Produkty. Elektroniczną wersję karty masz pod ręką w każdej chwili, nie zgubisz jej a jej data ważności jest na bieżąco aktualizowana w systemie. W celu identyfikacji przez pracownika saloniku na lotnisku wystarczy przedstawić kartę w formie elektronicznej, wyświetlając ją na ekranie smartfona.


Jeśli nie chcesz logować się do konta na lotnisku, możesz zrobić zdjęcie (print screen) elektronicznej karty lub ją wydrukować z Citibank® Online. Jeśli posiadasz plastikową wersję karty, okaż ją przy wejściu do saloniku na lotnisku.


Karta przysługuje Klientom, którzy posiadają konto Citigold lub Citigold Private Client, na którym jest utrzymywane średnio miesięczne saldo minimum 300 000 zł.


Posiadacz karty może w danym miesiącu skorzystać z 2 bezpłatnych wejść (2 wejścia posiadacza lub jedno wejście posiadacza karty z osobą towarzyszącą) do saloników na lotniskach w Polsce (Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław). Kolejne wejścia do saloników oraz wejścia Klientów, których saldo jest niższe od wymaganego, są płatne zgodnie z aktualną Tabelą Opłat i Prowizji: Konta i Linia kredytowa dla Klientów indywidualnych, dostępną na www.citigold.pl.


Salon Executive Bolero

w strefie Non-Schengen Lotniska Chopina, na poziomie -1, czynny codziennie w godzinach 6:00-23:00


Salon Executive Preludium

znajduje się na poziomie 0, w pobliżu wyjść 33-35.


Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.