Sprawdź, jak zyskać nawet 15 000 punktów na start w programie Priceless Specials, z prestiżową kartą kredytową Ultime.

Nie masz jeszcze karty?

Zostań klientem

Masz już kartę Citi?

Dołącz do programu

Sprawdź jak zyskać nawet 15 000 punktów

w programie Priceless Specials z kartą kredytową CITIBANK WORLD ELITE™ MASTERCARD® ULTIME.

 • Złóż wniosek o kartę
 • Wyraź zgodę na otrzymywanie komunikacji marketingowej
 • Zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online
 • Zarejestruj się do programu Priceless Specials
 • Dokonaj transakcji na min. 500 zł/ mies. u partnerów programu Priceless Specials przez 3 kolejne miesiące a za każdy otrzymasz 5000 punktów

15 000 pkt wymienisz np. na: voucher 250 zł Emmanuel Berg / portfel Wittchen / ekspres do kawy

RRSO 15,72%

Wypełnij formularz – oddzwonimy


Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

Zobacz film

Jesteś już Klientem i posiadasz
kartę Mastercard® Citi Handlowy

Dołącz do programu i zbieraj punkty za transakcje

Dołącz do programu

Zaloguj się jeżeli dodałeś już kartę do programu Priceless Specials

Zaloguj się

Nie oceniamy tego, co kupujesz

Z kartą Mastercard Citi Handlowy dostajesz punkty za wszystkie transakcje u partnerów programu Priceless Specials. Wymieniaj je na atrakcyjne nagrody!
Dzięki współpracy z wieloma partnerami, program punktowy Priceless Specials działa zarówno przy Twoich codziennych, jak i niecodziennych zakupach. Zbieraj punkty szybko i łatwo, wybieraj nagrody, na których naprawdę Ci zależy!

Jak korzystać z Priceless Specials?

 • Krok 1
  Zarejestruj swoją kartę w programie Mastercard Priceless Specials
 • Krok 2
  Płać kartą Mastercard Citi Handlowy u partnerów programu i zbieraj punkty Priceless Specials
 • Krok 3
  Wymieniaj zebrane punkty na atrakcyjne nagrody i vouchery!

Wyjątkowe nagrody czekają!

Bilety do kina

Masz ochotę na romantyczny wieczór? A może seans z dreszczykiem, lub trochę wysokooktanowej akcji? Nic prostszego! Wymień punkty na bilety do Cinema City!

Niezwykłe przeżycia

Uwielbiasz ekstremalne emocje? Ta kategoria nagród jest dla Ciebie! Sprawdź listę naszych partnerów i zaplanuj swoje niezapomniane przygody już teraz!

Nagrody rzeczowe

Jeżeli zbierać punkty, to tylko na coś naprawdę wystrzałowego! Sprawdź katalog naszych nagród rzeczowych i wybierz swój wymarzony gadżet!

Podróże

Jedni lubią zbierać rzeczy, inni kolekcjonują niesamowite wspomnienia. Sprawdź ofertę naszych partnerów i zaplanuj swoją wymarzoną podróż! Świat wrażeń czeka na odkrycie!

Akcje charytatywne

Lubić pomagać innym? My też! Dlatego punkty, które uzbierasz w naszym programie, możesz przeznaczyć na wsparcie dla potrzebujących. Zobacz, jak możesz pomóc!

Doładowania telefonu

Praktyczne nagrody są praktycznie najlepsze. Wykorzystaj swoje punkty na doładowanie telefonu! Sprawdź listę naszych partnerskich sieci!

Dlaczego lubię Priceless Specials? Bo dołączyłem do programu 6 miesiący temu i już mogłem wymienić punkty na voucher na zakupy w W.KRUK!

Lucjusz, 48 lat

Liczba punktów oszacowana na podstawie średnich miesięcznych wydatków danego segmentu klientów oraz założenia uzyskania dodatkowych 1000 punktów z Ofert dla Ciebie w ciągu 6 miesięcy.

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Citibank World Elite MasterCard Ultime. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania 15,72% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 41000 zł., całkowita kwota do zapłaty 44254,62 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 3254,62 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 1000 zł., odsetki 2254,62 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 3687,89 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/12/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Oferta dla nowych klientów, ważna do 12.02.2019 r. Oferta może być przedłużona i powtarzać się w przyszłości. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Szczegółowe informacje na temat programu dostępne są w Regulaminie Priceless Specials dostępnym na www.mastercard.pl/specials. Mastercard jest zarejestrowanym znakiem towarowym, a Circles Design jest znakiem towarowym Mastercard International Incorporated.