Nie oceniamy tego,
co kupujesz

Z kartą Mastercard Citi Handlowy dostajesz punkty za wszystkie transakcje u partnerów programu Priceless Specials. Wymieniaj je na atrakcyjne nagrody!

Nie masz jeszcze karty?

Zostań klientem

Masz już kartę Citi?

Dołącz do programu

Sprawdź, jak zyskać 150 zł z nowym Kontem Internetowym Citi Priority

Konto z programem Priceless Specials za prawdziwe 0zł!

Oferta Konta Internetowego Citi Priority jest ważna do 5 marca 2019 r. dla osób, które po 1 stycznia 2017 r. nie posiadały w Banku żadnego produktu.

Wypełnij formularz – oddzwonimy


Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

Zobacz film

Jesteś już Klientem i posiadasz
kartę Mastercard® Citi Handlowy

Dołącz do programu i zbieraj punkty za transakcje

Dołącz do programu

Zaloguj się jeżeli dodałeś już kartę do programu Priceless Specials

Zaloguj się

Nowy program punktowy
dla posiadaczy karty Mastercard®
Citi Handlowy

Dzięki współpracy z wieloma partnerami, program punktowy Priceless Specials działa zarówno przy Twoich codziennych, jak i niecodziennych zakupach. Zbieraj punkty szybko i łatwo, wybieraj nagrody, na których naprawdę Ci zależy!

Jak korzystać z Priceless Specials?

  • Krok 1
    Zarejestruj swoją kartę w programie Mastercard Priceless Specials
  • Krok 2
    Płać kartą Mastercard Citi Handlowy u partnerów programu i zbieraj punkty Priceless Specials
  • Krok 3
    Wymieniaj zebrane punkty na atrakcyjne nagrody i vouchery!

Wyjątkowe nagrody czekają!

Bilety do kina

Masz ochotę na romantyczny wieczór? A może seans z dreszczykiem, lub trochę wysokooktanowej akcji? Nic prostszego! Wymień punkty na bilety do Cinema City!

Niezwykłe przeżycia

Uwielbiasz ekstremalne emocje? Ta kategoria nagród jest dla Ciebie! Sprawdź listę naszych partnerów i zaplanuj swoje niezapomniane przygody już teraz!

Nagrody rzeczowe

Jeżeli zbierać punkty, to tylko na coś naprawdę wystrzałowego! Sprawdź katalog naszych nagród rzeczowych i wybierz swój wymarzony gadżet!

Podróże

Jedni lubią zbierać rzeczy, inni kolekcjonują niesamowite wspomnienia. Sprawdź ofertę naszych partnerów i zaplanuj swoją wymarzoną podróż! Świat wrażeń czeka na odkrycie!

Akcje charytatywne

Lubić pomagać innym? My też! Dlatego punkty, które uzbierasz w naszym programie, możesz przeznaczyć na wsparcie dla potrzebujących. Zobacz, jak możesz pomóc!

Doładowania telefonu

Praktyczne nagrody są praktycznie najlepsze. Wykorzystaj swoje punkty na doładowanie telefonu! Sprawdź listę naszych partnerskich sieci!

Dlaczego lubię Priceless Specials? Za darmo dołączyłem do programu 6 miesięcy temu i już mogłem wymienić punkty na 2 bilety do kina!

Marcin, 30 lat

Liczba punktów oszacowana na podstawie średnich miesięcznych wydatków danego segmentu klientów oraz założenia uzyskania dodatkowych 1000 punktów z Ofert dla Ciebie w ciągu 6 miesięcy.

Konto Internetowe Citi Priority to rachunek płatniczy. Oferta „Zyskaj do 150 zł i premię walutową z Kontem Internetowym Citi Priority” jest ważna do 5 marca 2019 r. Bank informuje, że oferta może zostać przedłużona a oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości. Z Oferty wyłączone są m. in. osoby, które po 1 stycznia 2017 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały w Banku dowolny produkt. Pełna lista włączeń jest dostępna w Regulaminie Oferty. Szczegóły oferty dostępne są w regulaminie w oddziałach Banku i na stronie www.citihandlowy.pl. Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Konta Internetowego Citi Priority są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji: Konta oraz Linia kredytowa dla Klientów indywidualnych na www.citihandlowy.pl. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Szczegółowe informacje na temat programu dostępne są w Regulaminie Priceless Specials dostępnym na www.mastercard.pl/specials. Mastercard jest zarejestrowanym znakiem towarowym, a Circles Design jest znakiem towarowym Mastercard International Incorporated.