Program Mastercard Priceless Specials

Z kartą Mastercard Citi Handlowy dostajesz punkty za wszystkie transakcje u partnerów programu Priceless Specials. Wymieniaj je na atrakcyjne nagrody!

Zbieraj punkty jeszcze szybciej! Teraz nagradzane są również płatności we wszystkich restauracjach i kawiarniach!

Jesteś już w programie?

Zaloguj się

Nie jesteś jeszcze zarejestrowany?

Zapisz się

Jak korzystać z Priceless Specials?

  • Krok 1
    Zarejestruj swoją kartę w programie Mastercard Priceless Specials
  • Krok 2
    Płać kartą Mastercard Citi Handlowy u partnerów programu i zbieraj punkty Priceless Specials
  • Krok 3
    Wymieniaj zebrane punkty na atrakcyjne nagrody i vouchery!

Odbierz voucher 50 zł na start w programie Priceless Specials!

Już dziś dołącz do programu Priceless Specials i odbierz voucher o wartości 50 zł na zakupy u partnerów na start!
Oferta ważna do 31.08.2019.
Nie zwlekaj, bo liczba nagród jest ograniczona! Nagradzamy pierwsze 6800 osób!


ZAREJESTRUJ SIĘ W PROGRAMIE SZCZEGÓŁY

Zbieraj punkty jeszcze szybciej!

Wyjście na lody czy spotkanie ze znajomymi w kawiarni? Teraz nagradzane są nie tylko zakupy u partnerów programu, ale również płatności we wszystkich restauracjach i kawiarniach! Każde wydane 10 zł to 1 punkt!

Więcej

Przeżyj Bezcenne Chwile z Priceless Specials.

Wymień punkty na najlepsze festiwale muzyczne w Polsce!


Więcej

Nowy program punktowy
dla posiadaczy karty Mastercard®
Citi Handlowy

Dzięki współpracy z wieloma partnerami, program punktowy Priceless Specials działa zarówno przy Twoich codziennych, jak i niecodziennych zakupach. Zbieraj punkty szybko i łatwo, wybieraj nagrody, na których naprawdę Ci zależy!

Wyjątkowe nagrody czekają!

Bilety do kina

Masz ochotę na romantyczny wieczór? A może seans z dreszczykiem, lub trochę wysokooktanowej akcji? Nic prostszego! Wymień punkty na bilety do Cinema City!

Niezwykłe przeżycia

Uwielbiasz ekstremalne emocje? Ta kategoria nagród jest dla Ciebie! Sprawdź listę naszych partnerów i zaplanuj swoje niezapomniane przygody już teraz!

Nagrody rzeczowe

Jeżeli zbierać punkty, to tylko na coś naprawdę wystrzałowego! Sprawdź katalog naszych nagród rzeczowych i wybierz swój wymarzony gadżet!

Podróże

Jedni lubią zbierać rzeczy, inni kolekcjonują niesamowite wspomnienia. Sprawdź ofertę naszych partnerów i zaplanuj swoją wymarzoną podróż! Świat wrażeń czeka na odkrycie!

Akcje charytatywne

Lubić pomagać innym? My też! Dlatego punkty, które uzbierasz w naszym programie, możesz przeznaczyć na wsparcie dla potrzebujących. Zobacz, jak możesz pomóc!

Doładowania telefonu

Praktyczne nagrody są praktycznie najlepsze. Wykorzystaj swoje punkty na doładowanie telefonu! Sprawdź listę naszych partnerskich sieci!

Zobacz filmOferta „Zgarnij punkty powitalne w programie Priceless Specials” obowiązuje do 31.08.2019 r lub wyczerpania dostępnej puli 6800 Nagród. Aby otrzymać nagrodę należy zarejestrować się do Programu Priceless Specials w serwisie bankowości internetowej Citibank Online. Nagroda jest przyznawana na koncie klienta w postaci naliczenia 3400 pkt w programie, które można wymienić na dowolną nagrodę – np. voucher na zakupy o wartości 50 zł. Punkty są ważne przez 2 miesiące od momentu naliczenia. Szczegóły oferty znajdziesz tutaj.

Szczegółowe informacje na temat programu dostępne są w Regulaminie Priceless Specials dostępnym na www.mastercard.pl/specials. Mastercard jest zarejestrowanym znakiem towarowym, a Circles Design jest znakiem towarowym Mastercard International Incorporated.