Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

Program Restauracyjny Citi Specials
Powers by Gault & Millau

Program Restauracyjny Citi Handlowy działający w ramach Programu Korzyści Citi Specials jest jednym z najstarszych projektów tego typu na polskim rynku. Citi Handlowy od lat oferuje Klientom banku unikalne doświadczenia kulinarne w najlepszych, starannie wyselekcjonowanych restauracjach w Polsce.

Nasza obecność w Żółtym Przewodniku Restauracji 2019 wydawanym przez Gault & Millau jest kolejnym krokiem w kierunku rozszerzenia przywilejów dla klientów banku.

Publikacja Gault&Millau obiektywnie wskazuje, gdzie warto zjeść – wyróżnione restauracje są starannie zweryfikowane przez inspektorów Żółtego Przewodnika. Restauracje z Programu Citi Specials oznaczone są w przewodniku logo Citi Handlowy.

W ramach Programu Restauracyjnego, rekomendujemy Klientom banku restauracje, które oferują niezwykłe smaki i wspaniałą atmosferę. Zapraszamy do wyjątkowych miejsc - najlepszych restauracji w Polsce, gdzie nasi klienci mogą korzystać ze specjalnych przywilejów i poczuć się wyjątkowo. W ramach programu korzyści wybieramy najlepsze miejsca dla naszych klientów do celebrowania doskonałej kuchni. Restauracji w programie Citi Specials to unikalne miejsca, w których gwarancją jakości jest wyróżnienie „Żółtego Przewodnika”.

Razem z Gault&Millau proponujemy naszym Klientom niezapomniane doświadczenia smakowe z rabatami nawet do 20% przy płatności kartą Citibank.

Gdzie skorzystać ze zniżki?

Znajdź restaurację, którą chcesz odwiedzić na stronie i dokonaj bezpośredniej rezerwacji. Każde wyjątkowe miejsce uczestniczące w programie oznaczone jest specjalną naklejką na witrynie lub drzwiach wejściowych.


Zaprasza
Chcieliśmy wybrać dla naszych Klientów najlepsze miejsca na kulinarnej mapie Polski. Dlatego stworzyliśmy Program Korzyści Citi Specials. Oferuje on nie tylko szeroki wybór rabatów u blisko 300 partnerów czy program lojalnościowy, w którym Klienci zyskują punkty za transakcje i mogą wymieniać je na nagrody, ale także rabaty w blisko 100 restauracjach, które są naprawdę warte polecenia. W imieniu całego zespołu Citi Handlowy chciałbym zaprosić do dołączenia do grona Klientów Banku i korzystania z doświadczeń, które oferują partnerskie restauracje programu Citi Specials.
Dyrektor Departamentu Zarządzania Doświadczeniami Klientów Bankowości Detalicznej, Citi Handlowy
Zaprasza
Misją Żółtego Przewodnika Gault&Millau jest promowanie kultury kulinarnej, wyszukiwanie najzdolniejszych szefów kuchni i rekomendowanie najlepszych restauracji. Specjalnie dla Klientów Citi Handlowego mamy przyjemność wybierania najciekawszych miejsc i polecania unikalnych wydarzeń kulinarnych. Udział w Programie Korzyści Citi Specials to nie tylko możliwość korzystania z licznych rabatów, ale przede wszystkim przywilej śledzenia najgorętszych trendów i dostępu do klubu wtajemniczonych smakoszy, którzy zawsze wiedzą gdzie warto i wypada bywać. Zapraszamy do zobaczenia za Żółtym szlaku smaku, który wyznaczamy w ramach programu Citi Specials.
CEO / Redaktor Naczelna Gault&Millau

Jak skorzystać ze zniżki?

Poinformuj obsługę restauracji o tym, że rachunek opłacisz kartą Citi Handlowy.
Zrób to przed zarejestrowaniem płatności na terminalu płatnicznym.