Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

Citi Specials - Program Korzyści

Poczuj się jeszcze bardziej wyjątkowo.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Teraz wszystko w jednym miejscu.

Czym jest Citi Specials?

Citi Specials to Program Korzyści przygotowany po to, aby każdy Klient Citi Handlowy mógł poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo. Teraz w jednym miejscu znajdziesz wszystkie przywilieje dostępne z kartą debetową lub kredytową Citi Handlowy - rabaty, nagrody, promocje i niespodzianki. Czekają na Ciebie zniżki na zakupy, specjalne oferty na podróże, rabaty w naszym programie restauracyjnym i wiele, wiele innych!

Po pierwsze - rabaty do 50%

Citi Specials to specjalne oferty rabatowe nawet do 50% przygotowane we współpracy z blisko 300 partnerami programu, dostępne w ponad 5000 punktach stacjonarnych i sklepach on-line.

Step 1

Wyszukaj interesujący Cię rabat na naszej stronie Citi Specials i sprawdź czy Twoja karta objęta jest rabatem.

Step 2

W przypadku sklepów stacjonarnych - poinformuj sprzedawcę o tym, że chcesz skorzystać z rabatu płacąc kartą Citi Handlowy.

Step 3

W przypadku sklepów internetowych wpisz odpowiedni kod rabatowy wskazany w szczegółach wybranej oferty.

Step 4

Zapłać kartą Citi Handlowy i ciesz się rabatem!

Pamiętaj, żeby przed skorzystaniem z danej oferty zapoznać się z jej szczegółami.

Po drugie – nagrody

Nowość!
W ramach Programu Korzyści Citi Specials masz dostęp do bezpłatnego programu punktowego Mastercard® Priceless® Specials, w którym za transakcje u Partnerów otrzymujesz punkty. Możesz je wymienić na atrakcyjne nagrody, vouchery i bilety do kina.

Masz kartę Citi, z funkcją zbierania punktów np. MasterCard World, PremierMiles czy BP – w Citi Specials również znajdziesz informacje na ten temat - zaloguj się i wymień punkty na nagrody!

Po trzecie – niespodzianki i oferty specjalne

Płać naszą kartą i wypatruj dodatkowych ofert specjalnych i niespodzianek. Informacje o tych wyjątkowych przywilejach zawsze najdziesz na tej stronie lub w swojej skrzynce E-mail.

Jak działa Citi Specials?

Na stronie internetowej programu znajdziesz wszystkie dodatkowe przywileje dostępne dla Ciebie: rabaty, nagrody, promocje i niespodzianki – dla Twojej większej wygody, teraz wszystkie w jednym miejscu. Program Citi Specials oferuje specjalne korzyści w 7 kategoriach, a dzięki wygodnej wyszukiwarce dostępnej z boku strony zawsze znajdziesz rabaty najlepiej dopasowane do siebie – swoich preferencji, typu karty czy miejsca zamieszkania. Aby korzystać z nowego programu puktowego Priceless Specials, najpierw zarejestruj się w programie.