Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

BASIL & LIME

BASIL & LIME

do 15 %

Szczegóły oferty

BASIL & LIME to wyśmienite miejsce na lunch, spotkanie biznesowe, spotkania w gronie rodzinnym, przyjęcia okolicznościowe, czy kolację z przyjaciółmi.

Autentyczna kuchnia tajska, certyfikowana znakiem jakości Thai Select, prowadzona przez rodowitego Taja pochodzącego z Bangkoku - Thanawat Na Nagara, znanego jako Chef Big.

Tajskie ever-green'y - makaron ryżowy Pad Thai z sosem z owoców tamaryndowca, zupa Tom Kha Gai z mlekiem kokosowym, sałatka z grillowaną kaczką z mango, zupa Tom Yum z krewetkami tygrysimi, Talerz Przekąsek, tajskie curry

BASIL & LIME to projekt oparty na koncepcji nowoczesnej restauracji z autentyczną kuchnią tajską, czyli restauracji tajskiej XXI w. Połączenie nowoczesności i autentyczności ma być zauważalne dla Gości w każdym aspekcie: od wystroju wnętrza po sposób serwowania dań i obsługę. Niezmienny pozostaje unikalny smak potraw kuchni tajskiej i to właśnie oryginalny tradycyjny smak, zgodny z recepturami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie jest najlepszą wizytówką B&L.

BASIL & LIME jest jedną z zaledwie kilku restauracji w Polsce uhonorowanych certyfikatem THAI SELECT - znakiem jakości przyznawanym najlepszym restauracjom tajskim na świecie przez Rząd Tajlandii. Dla odwiedzających BASIL & LIME nie tylko gwarantuje to niezapomniane wrażenia smakowe, ale przede wszystkim autentyczność serwowanych potraw. BASIL & LIME została też wyróżniona w Żółtym Przewodniku Gault&Millau przez 3 kolejne lata: 2016, 2017 i 2018. B&L jest także restauracją przyjazną dzieciom.

Zarezerwuj stolik

Zadzwoń: 22 251 52 88
http://www.basil-lime.pl/

Zniżki są dostępne przy płatności poniższymi kartami

15%
Citigold
Citigold Private Client
Ultime
10%
Business/Pre-paid
ELLE
Business Debit
Citikonto
Citi Simplicity
Citi Priority
Silver
BP Payback Silver
PremierMiles
Citibank World Mastercard
BP Payback Gold
Gold
Platinum

Lista lokalizacji

WarszawaPuławska 27

Udostępnij ofertę

Podobne

Z kartą Citi możesz więcej.

Dołącz i skorzystaj z rabatów już teraz

Polecane