Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

Travelist

Travelist

5 %
Pozostało do końca:

Szczegóły oferty

Travelist – pierwszy w Polsce internetowy klub travelowy, oferujący swoim członkom niezliczone pomysły na udany wypoczynek.
Od 2014 r. Travelist jest częścią międzynarodowej grupy Secret Escapes, która jest obecnie jednym ze światowych liderów turystyki online. Znajdziesz tu nie tylko starannie wyselekcjonowane oferty najlepszych hoteli, pensjonatów i innych obiektów noclegowych o sprawdzonej jakości, ale też specjalne klubowe ceny, dostępne jedynie dla zarejestrowanych użytkowników.
NaTravelist.pl znajdziesz oferty ponad 700 hoteli tańsze nawet o 70%!
Szczegóły oferty:
Zarejestruj się na Travelist.pl, dokonaj rezerwacji i zapłać kartą kredytową Citi Handlowy, a otrzymasz zwrot 5% kwoty transakcji w formie środków Travelist, do wykorzystania na przyszłe rezerwacje na Travelist.pl
1. Oferta skierowana tylko do nowych użytkowników. Aby skorzystać z oferty, zarejestruj się w serwisie Travelist za pomocą tego linku:
Zarejestruj się 2. W okresie promocyjnym (od 18 kwietnia 2019 godz. 14:00 do 9 maja 2019 godz. 23:59) dokonaj rezerwacji dowolnej oferty polskiej na stronie Travelist.pl za pomocą poniższego linku i zapłać za nią kartą Citi Handlowy
Rezerwuj 3. Jeśli powyższe warunki zostaną spełnione, otrzymasz środki Travelist w wysokości 5% całkowitej wartości rezerwacji. Kwota zostanie zaokrąglona do pełnej złotówki w górę.
4. Środki Travelist zostaną przyznane po zakończeniu akcji promocyjnej, najwcześniej w dniu 10 maja, a najpóźniej 17 maja 2019. Środki będą przypisane do Twojego konta w serwisie Travelist i widoczne po zalogowaniu się.
5. Twoje środki będą ważne przez 14 dni od momentu ich przyznania – do tego czasu należy dokonać rezerwacji, aby z nich skorzystać.
6. Środki można wykorzystać na dowolnie wybraną ofertę polską na stronie Travelist.pl z opcją płatności z góry – wartość środków zostanie automatycznie odliczona od całkowitej kwoty rezerwacji.
7. Minimalna wartość rezerwacji, na którą można wykorzystać przyznane środki Travelist to 500 zł.
Zapoznaj się z pełnym regulaminem oferty "5% cashback dla klientów Citi Handlowy" Dokładne warunki wykorzystania środków znajdziesz w naszym Regulaminie (pkt. 10 „Środki Travelist

https://travelist.pl/

Zniżki są dostępne przy płatności poniższymi kartami

5%
Business/Pre-paid
ELLE
Business Debit
Citikonto
Citi Simplicity
Citi Priority
Silver
BP Payback Silver
PremierMiles
Citibank World Mastercard
BP Payback Gold
Gold
Citigold
Platinum
Citigold Private Client
Ultime

Udostępnij ofertę

Podobne

Z kartą Citi możesz więcej.

Dołącz i skorzystaj z rabatów już teraz

Polecane