Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

Winosfera

Winosfera

do 15 %

Udostępnij ofertę

Szczegóły oferty

Idealne na biznes lunch, spotkanie rodzinne lub firmowe, posiedzenia rady nadzorczej, uroczystości okolicznościowe, organizacje bankietu oraz konferencji.

Wieczór w winebarze w gronie znajomych, kolację we dwoje, przyjęcie weselne, prywatny seans w kinie. miedzynarodowa z polskimi akcentami Menu zmienia się sezonowo. Na pewno trzeba spróbować tagliatelle z truflami, Dania polecane w okresie jesiennym: Tatar z sarny; Smażona foie gras; Burrata z grillowaną ośmiornicą; Sezonowana polska wołowina; Filet z turbota; Fondant z ciemnej czekolady

Winosfera to nie tylko znakomita kuchnia, ale również wino. W górnej części restauracji znajduję się sklep z winem oraz winebar z przekąskami. Na sklepowych półkach znajdziemy autorski wybór wina z całego świata, ponad 500 tytułów! Butelki można również kupić w lokalnych sklepach w Poznaniu, Bydgoszczy oraz Krakowie, gdzie klienci programu objęci są programem lojalnościowym Citi Handlowy!

Sama restauracja w Warszawie nieprzerwanie od 2014 znajduje swoje miejsce w prestiżowym przewodniku Michelin „Main Cities of Europe”. Obecny Szef kuchni Bartek Brzuska zdobywał doświadczenie w Londynie pracując m.in. w dwu gwiazdkowej restauracji The Square z Philipem Howardem, czy Grennhouse na Mayfair! "

W budynku na początku XX wieku powstało kino Czary, które funkcjonowało nieprzerwanie aż do wybuchu Powstania Warszawskiego 1 sierpnia 1944 roku. W 2012 roku, zostało odtworzone stanowiąc wkład obecnego najemcy w rewitalizację ul.Chłodnej i tego zakątka Warszawy! I tak dzisiaj Goście po za restauracją z rekomendacją Michelin oraz sklepem z winem do dyspozycji mają: studyjne kino Czary, sale konferencyjne, private room oraz przestrzeń galerii. Wszystko w industrialnym klimacie połączonym z nowoczesnym designem! To miejsce, które polecić można najbardziej wymagającym!

Prosząc o rachunek poinformuj obsługę restauracji, że chcesz zapłacić kartą Citi, aby skorzystać z rabatu.

Zarezerwuj stolik

Zadzwoń: +48 22 526 25 00
Sprawdź

Zniżki są dostępne przy płatności poniższymi kartami

15%
Ultime
Citigold
Citigold Private Client
BP Payback Gold
10%
Citi Simplicity
Citi Priority
Citibank World Mastercard
PremierMiles
Silver
Gold
Platinum
Citibank - BP Motokarta
BP Payback Silver
Citikonto
Business Debit
Business/Pre-paid

Lista lokalizacji

Winosfera

Chłodna 31

Warszawa

KOMFORTOWE RATY

Zaproś znajomych na kolację, a płacąc kartą kredytową, możesz rozłożyć transakcje na wygodne raty. (RRSO: 8,30%)

Sprawdź