5 powodów, dla których warto skorzystać z programu benefitów Citibank@Work:

Preferencyjna oferta cenowa dostępna wyłącznie w ramach programu Citibank@Work.
Dostęp online do unikalnej wiedzy finansowej i edukacji
Bezpośredni kontakt do dedykowanego opiekuna Twojej firmy
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu. Ponad 500 ofert partnerów, żebyś poczuł się wyjątkowo.
Komunikacja dostosowana do Twoich potrzeb i priorytetowa obsługa

Harvard Business Review

Dzięki współpracy Citibank@Work z Harvard Business Review możesz skorzystać z najnowszej światowej wiedzy oraz otrzymać rabat -30% na pełen dostęp do serwisu.


Dowiedz się więcej

Citi Specials

Rabaty, nagrody, niespodzianki czekają na Ciebie! Poczuj się jeszcze bardziej wyjątkowo z Citi Specials - Programem Korzyści, w którym znajdziesz przywileje dostępne z Twoją kartą


Dowiedz się więcej

Citi Magazyn

#TeamCiti: 41 parasportowców na Igrzyska w Tokio


Dowiedz się więcejKarta kredytowa

Uwolnij swój świat od oprocentowania z pożyczką z karty kredytowej. RRSO 0% przez rok. Przenieś do nas swoje zadłużenie i oszczędzaj!

Sprawdź
Dowiedz się więcej

Pożyczka gotówkowa

Twój czas, Twój wybór. Oferta pożyczki gotówkowej dla nowych klientów. Decyzja kredytowa online i gwarantowana cena bez wychodzenia z domu. RRSO: 8,83%

Sprawdź
Dowiedz się więcej

Wybierz konto dla siebie

Z Kontem Osobistym w Citi Handlowy zarządzanie Twoimi finansami będzie dużo wygodniejsze, a Ty zyskasz więcej czasu na to, co naprawdę lubisz.

Sprawdź
Dowiedz się więcej

Citigold

Twoje pieniądze lubią spokój Wybierz ofertę pasującą do Twoich potrzeb i sprawdź, jak zyskać nawet 2,7% z Kontem Oszczędnościowym w Citi Handlowy.

Sprawdź
Dowiedz się więcej
Szczegółowy opis programów lojalnościowych do Kart Kredytowych Citibank znajdziesz w Regulaminie Programu dla Karty Kredytowej Citibank Mastercard® World oraz Regulaminie Programu lojalnościowego dla Karty Kredytowej Citibank PremierMiles dostępnych na www.citihandlowy.pl. Funkcjonalność płatności zbliżeniowej może zostać wyłączona poprzez złożenie dyspozycji w Citibank Online lub CitiPhone.

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1230,82 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 25/09/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu mieszkaniowego, zabezpieczonego hipoteką wynosi 3,59% przy następujących założeniach: okres kredytowania 22 lata, całkowita kwota kredytu 360 000 zł, oprocentowanie zmienne 3,40%, w tym: stopa referencyjna WIBOR 3M 1,71% oraz marża 1,69% (marża jest podwyższana o 1,3pp. do czasu uprawomocnienia się wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że nastąpi to w terminie 3 miesięcy od zawarcia umowy kredytu) . Całkowity koszt kredytu 158 248 zł, w tym: prowizja 1%, tj. 3600 zł, odsetki 158 029, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19zł, koszt wpisu hipoteki do Księgi Wieczystej 200zł, opłata za rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR) 0zł (przy utrzymaniu warunku wpływów miesięcznych min 8000zł), całkowita kwota do zapłaty 518 248zł, płatna w 264 ratach miesięcznych, równych w wysokości 1960 zł po ustanowieniu zabezpieczenia. Do uzyskania kredytu niezbędne jest zawarcie umowy ubezpieczenia. Kalkulacja dokonana na dzień 01.03.2019 na reprezentatywnym przykładzie. Zmienne oprocentowanie niesie za sobą ryzyko wysokiej raty, a tym samym całkowitej kwoty do zapłaty.

Best Digital Bank Award 2018
Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.