Jak otrzymać 400 zł do wykorzystania w serwisie wakacje.pl z karta kredytowa citibank

W jaki sposób mogę skorzystać z oferty?

Krok 1

Wypełnij formularz. Doradca banku oddzwoni aby pomóc Ci złożyć wniosek o kartę kredytową. Do otrzymania karty konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego (np. skan z Twojego wyciągu z konta). O rodzaju dokumentu dochodowego poinformuje Cię Doradca.

Krok 2

W trakcie spisywania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Jeżeli otrzymasz kartę pamiętaj aby zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o Kartę.

Krok 3

Dokonaj 5 transakcji w pierwszym i 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę. Voucher elektroniczny o wartości 400 zł do serwisu Wakacje.pl otrzymasz w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online, w kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków.

Karta Kredytowa Citi Simplicity

Karta Kredytowa Citi Simplicity

  • Bez opłaty rocznej za kartę. Na zawsze 0 zł (RRSO 10,47%).
  • Bez opłaty za powiadomienia SMS. - usługa CitiAlerts. - dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz, jakich transakcji dokonałeś i jaki jest twój limit zadłużenia.
  • Bez opłaty za powiadomienia o braku spłaty karty. Nawet, jeśli zapomnisz o spłacie karty, otrzymasz bezpłatne przypomnienie SMS.

Podstawowe wymagania: wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat

Oferta dla nowych klientów ważna do 31.01.2018 r. Oferta może zostać przedłużona lub powtarzać się w przyszłości. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.