CITI SIMPLICITY

WIĘCEJ OPCJI.
TAKŻE ZAKUPU.

Twój nowy iPhone 11 od 149,96 zł miesięcznie i 250 zł nagrody?
RRSO 0%

Opcja dla osób nieposiadających Karty Kredytowej Citi Handlowy

Simplicity Card

Jak to działa?Wybierz dowolne produkty Apple za kwotę od 999 zł do 10 000 zł z oferty sklepu stacjonarnego lub internetowego Cortland lub iDream.Robiąc zakupy w sklepie online, z listy sposobów płatności wybierz opcję „Oferta RRSO 0% z Citi Handlowy” ALBO zapytaj sprzedawcę, jeśli kupujesz w sklepie stacjonarnym.Wypełniając wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity wybierz Pożyczkę z Karty. Przygotuj dowód osobisty – poprosimy Cię o jego sfotografowanie w celu zweryfikowania Twojej tożsamości.Pożyczkę z Karty możesz rozłożyć nawet na 24 raty. Nagrodę 250 zł otrzymasz w formie zasilenia rachunku Twojej karty Citi Simplicity, do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym obie strony zawarły umowę.Złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie internetowej Citi Handlowy.Po otrzymaniu karty kredytowej Citi Handlowy, wybierz dowolne produkty Apple na kwotę od 999 zł do 10 000 zł, z oferty sklepu stacjonarnego lub internetowego Cortland lub iDream.Zapłać Swoją kartą Citi Simplicity. Transakcję możesz rozłożyć nawet na 24 Raty w Karcie. Zrobisz to klikając w link wiadomości SMS otrzymanej od Citi Handlowy bezpośrednio po transakcji.Pożyczkę z Karty możesz rozłożyć nawet na 24 raty. Nagrodę 250 zł otrzymasz w formie zasilenia rachunku Twojej karty Citi Simplicity, do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym obie strony zawarły umowę.Masz już kartę kredytową Citi Handlowy? Zapłać za produkty Apple a transakcję rozłóż na raty! RRSO 0%

Dowiedz się więcej

Uczestnik w ramach Oferty może otrzymać preferencyjne warunki, odpowiednio Pożyczki z Karty albo Rat w Karcie, tylko jeden raz. Oferta ważna do 29.02.2020 r. i może powtarzać się w przyszłości. Niniejszy materiał reklamowy został wydany w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Podstawowe wymagania do wnioskowania o kartę kredytową: wiek – min. 18 lat, dochód netto – min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – min. 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – min. 2500 zł

RRSO = Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania

Przykład reprezentatywny dla Planu Spłat Ratalnych „Komfort” na Karcie Kredytowej Citibank dla Oferty specjalnej „Plan Ratalny RRSO 0% z Kartą Kredytową Citi Handlowy na zakupy w Cortland lub iDream”. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3599,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 3599,00 zł, oprocentowanie zmienne 0,00%, całkowity koszt kredytu 0,00 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 24 równych rat miesięcznych w wysokości po 149,96 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 18 listopada 2019 r. na reprezentatywnym przykładzie (kalkulacja uwzględnia opłatę roczną za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł).

Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.