CITI SIMPLICITY

WIĘCEJ OPCJI.
TAKŻE ZAKUPU.

Twój nowy iPhone 11 od 149,96 zł miesięcznie i 250 zł nagrody?
RRSO 0%

Opcja przeznaczona dla osób nieposiadających Karty Kredytowej Citi Handlowy

Simplicity Card

Jak to działa?Wybierz dowolne produkty Apple za kwotę od 999 zł do 10 000 zł z oferty sklepu stacjonarnego lub internetowego Cortland lub iDream.Robiąc zakupy w sklepie online, z listy sposobów płatności wybierz opcję „Oferta RRSO 0% z Citi Handlowy” ALBO zapytaj sprzedawcę, jeśli kupujesz w sklepie stacjonarnym.Wypełniając wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity wybierz Pożyczkę z Karty. Przygotuj dowód osobisty – poprosimy Cię o jego sfotografowanie w celu zweryfikowania Twojej tożsamości.Pożyczkę z Karty możesz rozłożyć nawet na 24 raty. Nagrodę 250 zł otrzymasz w formie zasilenia rachunku Twojej karty Citi Simplicity, do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym obie strony zawarły umowę.Złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie internetowej Citi Handlowy.Po otrzymaniu karty kredytowej Citi Handlowy, wybierz dowolne produkty Apple na kwotę od 999 zł do 10 000 zł, z oferty sklepu stacjonarnego lub internetowego iSpot.Zapłać Swoją kartą Citi Simplicity. Transakcję możesz rozłożyć nawet na 24 Raty w Karcie. Zrobisz to klikając w link wiadomości SMS otrzymanej od Citi Handlowy po transakcji.Nagrodę 250 zł otrzymasz w formie zasilenia rachunku Twojej karty Citi Simplicity, do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym obie strony zawarły Umowę.Przykład reprezentatywny dla Planu Spłat Ratalnych „Komfort” na Karcie Kredytowej Citibank dla Oferty specjalnej „Oferta RRSO 0% z Planem spłat ratalnych „Komfort” na zakupy w iSpot - edycja II”. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0,00%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1 999,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 1 999,00 zł, oprocentowanie zmienne 0,00%, całkowity koszt kredytu 0,00 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 24 równych rat miesięcznych w wysokości po 83,29 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 17 stycznia 2020 r. na reprezentatywnym przykładzie (kalkulacja uwzględnia opłatę roczną za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł).

RRSO = Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania


Podstawowe wymagania do wnioskowania o kartę kredytową: wiek – min. 18 lat, dochód netto – min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – min. 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – min. 2500 zł

Oferta ważna do 30.04.2020 r. dla jednej transakcji od 999 zł do 10 000, może powtarzać się w przyszłości. Niniejszy materiał reklamowy został wydany w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Umowa = Umowa o Kartę Kredytową Citibank, zawarta między Uczestnikiem oferty a Bankiem Handlowym w Warszawie S.A.

Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.
Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.