CITI SIMPLICITY

WIĘCEJ OPCJI.
TAKŻE ZAKUPU.

Zapłać kartą kredytową za produkty Apple, a transakcję rozłóż na 24 raty RRSO 0%!

Słuchawki Beats o wartości 449 zł gratis!

Simplicity Card

Jak to działa?Wybierz dowolne produkty Apple za kwotę od 1 900 zł do 10 000 zł z oferty sklepu stacjonarnego lub internetowego Cortland lub iDream.Zapłać kartą kredytową Citi Handlowy. Transakcję możesz rozłożyć nawet na 24 raty. RRSO 0%. Zrobisz to po zalogowaniu do Citibank Online >> lub klikając w link w wiadomości sms otrzymanej od Citi Handlowy bezpośrednio po transakcji.Płacąc kartą Citi Handlowy otrzymasz słuchawki Beats EP o wartości 449 zł w prezencie (przy zakupie w sklepie stacjonarnym od ręki, przy zakupie w sklepie internetowym otrzymasz przesyłkę po 30 dniach od dokonania transakcji).

Nie masz karty kredytowej Citi Handlowy?

Aplikuj teraz online!

Oferta dotyczy jednej transakcji, ważna do 30.09.2019 r. i może powtarzać się w przyszłości. Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. Skrót RRSO oznacza Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania.

Podstawowe wymagania do wnioskowania o Kartę Kredytową: wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł.

Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.


Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.


RRSO = Rzeczywista roczna stopa oprocentowania

Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.