CITI SIMPLICITY

WIĘCEJ OPCJI.
TAKŻE ZAKUPU.

Twój nowy iPhone 11 od 149,96 zł miesięcznie?
RRSO 0%

Jak to działa?Wybierz dowolne produkty Apple za kwotę od 999 zł do 10 000 zł z oferty sklepu stacjonarnego lub internetowego Cortland lub iDream.Zapłać kartą kredytową Citi Handlowy. Zakupy możesz rozłożyć nawet na 24 Raty w Karcie. Zrobisz to klikając w link wiadomości SMS otrzymanej od Citi Handlowy bezpośrednio po transakcji.

Nie masz karty kredytowej Citi Handlowy?

Zapoznaj się z opcją dla nowych Klientów

Uczestnik w ramach Oferty może otrzymać preferencyjne warunki, odpowiednio Pożyczki z Karty albo Rat w Karcie, tylko jeden raz. Oferta ważna do 29.02.2020 r. i może powtarzać się w przyszłości. Niniejszy materiał reklamowy został wydany w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego.

RRSO = Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania

Przykład reprezentatywny dla Planu Spłat Ratalnych „Komfort” na Karcie Kredytowej Citibank dla Oferty specjalnej „Plan Ratalny RRSO 0% z Kartą Kredytową Citi Handlowy na zakupy w Cortland lub iDream”. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3599,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 3599,00 zł, oprocentowanie zmienne 0,00%, całkowity koszt kredytu 0,00 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 24 równych rat miesięcznych w wysokości po 149,96 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 18 listopada 2019 r. na reprezentatywnym przykładzie (kalkulacja uwzględnia opłatę roczną za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł).

Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.