300 zł z MOTOKARTĄ? z Kartą Kredytową Citibank

W jaki sposób mogę skorzystać z oferty?

Krok 1

Wypełnij formularz (Oferta dla nowych klientów ważna do 30.11.2018r.). Przedstawiciel banku („Doradca”) oddzwoni, aby pomóc Ci złożyć wniosek o kartę kredytową. Do otrzymania karty konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego (np. skan z Twojego wyciągu z konta). O rodzaju dokumentu dochodowego poinformuje Cię Doradca.

3 000
punktów

Krok 2

Jeżeli otrzymasz kartę pamiętaj, aby zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy o Kartę. Po wykonaniu pierwszej transakcji kartą otrzymasz 3000 punktów PAYBACK na powitanie.

Krok 3

Jeśli przez 6 kolejnych miesięcy poczynając od 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę dokonasz Kartą transakcji o łącznej miesięcznej wartości wynoszącej co najmniej 500 PLN, otrzymasz do 300 zł zwrotu w ciągu 6 miesięcy (50 zł miesięcznie przez 6 kolejnych miesięcy).

Jak zbierać punkty z kartą Citibank – BP PAYBACK?

Punkty od Citi Handlowy - zbierasz punkty za codzienne wydatki

PLN 2
1 punkt

Za 2 zł wydane na stacjach BP otrzymasz 1 punkt.

PLN 5
1 punkt

Za 5 zł wydane w dowolnym sklepie lub u usługodawcy otrzymasz 1 punkt.

Punkty nie będą naliczane za transakcje dokonane na stacjach benzynowych (poza stacjami sieci BP).

Dodatkowe punkty od Partnerów PAYBACK. Przy dokonywaniu transakcji u partnerów Programu podaj swój numer PAYBACK (jest na odwrocie Twojej karty kredytowej). Otrzymasz dodatkowe punkty zgodnie z zasadami zbierania punktów w Programie PAYBACK.

Karta Kredytowa Karta Kredytowa

Karta Kredytowa Citibank - BP PAYBACK

 • Otrzymasz punkty PAYBACK na powitanie:
  • 3 000 za kartę Citibank-BP PAYBACK GOLD;
  • 1 500 za kartę Citibank-BP PAYBACK SILVER.
 • Za każdą transakcję bezgotówkową kartą ZBIERASZ PUNKTY w Programie PAYBACK:
  • 2 zł wydane na stacjach BP = 1 punkt;
  • 5 zł wydane w dowolnym sklepie lub u usługodawcy (z wyjątkiem stacji benzynowych innych niż BP) = 1 punkt;
  • u partnerów Programu PAYBACK zbierasz punkty dwukrotnie (punkty od Citi Handlowy oraz punkty naliczone według przelicznika Partnera PAYBACK).
 • Punkty PAYBACK możesz wymieniać na nagrody z katalogu nagród PAYBACK bądź BP lub wykorzystać u Partnerów PAYBACK (np. wymienić na paliwo na stacji BP).
 • Zniżki do 50% w blisko 5 000 punktach z programem Citi Rabaty

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla Karty 10,47%

Podstawowe wymagania:
DLA OSÓB PRYWATNYCH: wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce
DLA FIRM: wiek - minimum 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Oferta dla nowych klientów, obowiązuje w dniach 30.11.2018 r. Oferta może być przedłużona i powtarzać się w przyszłości. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Podmiotem uprawnionym do korzystania z praw do znaków towarowych oraz materiałów graficznych odnoszących się do Programu PAYBACK, a umieszczonych na niniejszej stronie jest Loyalty Partner Polska sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Wszystkie pozostałe znaki towarowe lub materiały graficzne są własnością odpowiednich właścicieli. Każde użycie lub kopiowanie tych znaków lub materiałów graficznych, bez uzyskania pisemnej zgody Loyalty Partner Polska sp. z o. o. jest zabronione.


RRSO = Rzeczywista roczna stopa oprocentowania

Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.