Sprawdź, jak zyskać aż 200 zł na zakupy w LIDL z Kartą Kredytową Citi Simplicity

Złóż wniosek online!

10,24% (RRSO)

Simplicity Card

Jak możesz odebrać swoją Kartę prezentową Lidl o wartości 200 zł w 4 prostych krokach?1. ZŁÓŻ WNIOSEK

Skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową. Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych – więcej informacji na ten temat znajdziesz w Regulaminie Oferty oraz TUTAJ2. ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się min. 1 raz do serwisu bankowości internetowej za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.3. PŁAĆ KARTĄ

Dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 1000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.4. ODBIERZ NAGRODĘ

Nagrodę w postaci Karty Prezentowej Lidl o łącznej wartości 200 zł do wykorzystania w sklepach Lidl otrzymasz na podany adres korespondencyjny najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki Oferty.

Najlepsza karta kredytowa w Polsce!

5 rok z rzędu karta Citi Simplicity na 1 miejscu w plebiscycie Złoty Bankier.


Z kartą kredytową Citi Simplicity zyskujesz nie tylko na start:

Karta prezentowa LIDL
by zakupy w Lidlu były jeszcze przyjemniejsze

Nagrodę w postaci Karty Prezentowej Lidl o wartości 200 zł do wykorzystania we wszystkich sklepach Lidl otrzymasz po spełnieniu warunków promocji na podany adres korespondencyjny.
Karta jest wielokrotnego użytku, ma okres ważności 6 miesięcy, a jej saldo można w dowolnym momencie sprawdzić przez internet.

Oferta dla nowych posiadaczy Kart Kredytowych Citibank ważna do 03.11.2020 r.

Aplikuj teraz online!

„Byłem użytkownikiem karty, ale takim rzeczywistym i mogę na swoim przykładzie powiedzieć, że sprawdziło się to, co zostało zapowiedziane”.

Dymitr Błaszczyk - autor kanału „Sprawdzam jak”


Podstawowe wymagania do wnioskowania o Kartę Kredytową: wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł., natomiast przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Oferta może powtarzać się w przyszłości.

Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.

Bankuj bezpiecznie! Wszystkie formalności bez wychodzenia z domu.