Sprawdź, jak zyskać aż 400 zł na zakupy w LIDL z Kartą Kredytową Citi Simplicity

Złóż wniosek online!

10,47% (RRSO)

Simplicity Card

Jak możesz odebrać swoją Kartę prezentową Lidl o wartości 400 zł w 4 prostych krokach?1. ZŁÓŻ WNIOSEK

Skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową. Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych – więcej informacji na ten temat znajdziesz w Regulaminie Oferty oraz TUTAJ2. ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się min. 1 raz do serwisu bankowości internetowej za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.3. PŁAĆ KARTĄ

Dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 2000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.4. ODBIERZ NAGRODĘ

Nagrodę w postaci Karty Prezentowej Lidl o łącznej wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Lidl otrzymasz na podany adres korespondencyjny najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki Oferty.

Najlepsza karta kredytowa w Polsce!

4 rok z rzędu karta Citi Simplicity na 1 miejscu w plebiscycie Złoty Bankier.


Z kartą kredytową Citi Simplicity zyskujesz nie tylko na start:

Karta prezentowa LIDL
by zakupy w Lidlu były jeszcze przyjemniejsze

Nagrodę w postaci Karty Prezentowej Lidl o łącznej wartości 400 zł (2 karty, każda po 200 zł) do wykorzystania we wszystkich sklepach Lidl otrzymasz po spełnieniu warunków promocji na podany adres korespondencyjny.
Karta jest wielokrotnego użytku, ma okres ważności 6 miesięcy, a jej saldo można w dowolnym momencie sprawdzić przez internet.

Oferta dla nowych posiadaczy Kart Kredytowych Citibank ważna do 20.04.2020 r.

Aplikuj teraz online!

„Byłem użytkownikiem karty, ale takim rzeczywistym i mogę na swoim przykładzie powiedzieć, że sprawdziło się to, co zostało zapowiedziane”.

Dymitr Błaszczyk - autor kanału „Sprawdzam jak”


Podstawowe wymagania do wnioskowania o Kartę Kredytową: wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł., natomiast przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Oferta może powtarzać się w przyszłości. 

Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.