Zyskaj dostęp do ekskluzywnych przedsprzedaży na koncerty Live Nation i 150zł na pierwszy bilet z naszą kartą kredytową.
Simplicity Card

Z kartą kredytową Citi Simplicity zyskujesz koncertowo:
PRZEDSPRZEDAŻE

Dostęp do ekskluzywnych przedsprzedaży na koncerty Live Nation w Polsce.

RABATY Z KARTĄ

Ponad 300 ofert rabatowych np. na koncerty w Programie Korzyści Citi Specials

NAGRODY ZA PUNKTY

Punkty za transakcje kartą np. za dojazd na koncert w Programie Priceless Specials

KARTA BEZ OPŁATY

Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunkówW ostatnim czasie posiadacze karty Citi Simplicity mogli kupić przed wszystkimi innymi bilety w przedsprzedażach na koncerty m.in.: Jay-Z & Beyoncé, Maroon 5, Metallica, P!nk, Bon Jovi, Muse, Backstreet Boys, Disturbed, Phil Collins i innych:Kup teraz - zapłać póżniej!

Każdą płatność z karty kredytowej, za bilety na koncerty i nie tylko rozłożysz łatwo nawet na 60 rat.

Zrobisz to sam w bankowości elektronicznej Citibank Online na smartfonie.

Ania (35) i Maciek (38)

Dzięki karcie Citi Simplicity udało nam się kupic bilety na koncert Maroon 5 w Krakowie. Płacimy nią też za codzienne zakupy, korzystamy z rabatów i zbieramy punkty.

Czy Twój bank daje Ci tyle korzyści?

Chcę kartę!


Najlepsza karta kredytowa w Polsce!

4 rok z rzędu karta Citi Simplicity na 1 miejscu w plebiscycie Złoty Bankier. Dziękujemy!

Ranking Złoty Bankier to Największe wyróżnienie na polskim rynku bankowym przyznawane przez klientów i ekspertów branżowych od 2009 roku. Wyróżnia banki, które w swojej działalności stawiają na najlepsze praktyki rynkowe oraz oferują produkty odpowiadające potrzebom klientów.

Reprezentatywny przykład dla karty kredytowej Citibank Simplicity

Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.