Zyskujecie razem – Twój znajomy, który polecił Ci Kartę i Ty

Jak odebrać jedną z czterech nagród aplikując o Kartę Kredytową Citi Handlowy?

Jak odebrać voucher o wartości 300 zł do wydania z sklepach Biedronka?

Oferta dla nowych klientów, ważna do 05.04.2021 i może powtarzać się w przyszłości.1. Złóż wniosek

Skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową. Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych – więcej informacji na ten temat znajdziesz Regulaminie Oferty oraz TUTAJ


2. Zaloguj się

Zaloguj się min. 1 raz za pomocą serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.


3. Płać kartą

Dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 1000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.


4. Odbierz nagrodę

Nagrodę w postaci vouchera do sklepów Biedronka o wartości 300 zł otrzymasz w wiadomości Citibank Online najpóźniej do 60 dni od momentu, w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków oferty.


To nie wszystko! Po spełnieniu tych warunków, w pierwszym roku posiadania karty nie będziesz ponosił opłat za obsługę karty kredytowej, jeśli będziesz wykonywać nią transakcje na minimum 300 zł miesięcznie.

2-LETNI BEZPŁATNY DOSTĘP DO WYBORCZA.PL PREMIUM Z KARTĄ KREDYTOWĄ CITIBANK

Sprawdź, jak odebrać nagrodę i nie płacić za obsługę karty! RRSO: 10,24%.
Oferta dla nowych Klientów, ważna do 15.02.2021 r.1. ZŁÓŻ WNIOSEK

ZŁÓŻ WNIOSEK O KARTĘ CITI SIMPLICITY.
Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych – więcej informacji na ten temat znajdziesz w Regulaminie Oferty oraz TUTAJ


2. ZALOGUJ SIĘ

ZALOGUJ SIĘ DO CITIBANK ONLINE LUB CITI MOBILE


3. PŁAĆ KARTĄ ZA CODZIENNE ZAKUPY

WYDAJ 1500 PLN


4. ODBIERZ NAGRODĘ

2 LETNI DOSTĘP WYBORCZA.PL PREMIUM

Jak odebrać swój smartfon LG z Kartą Citi Simplicity?

Oferta dla nowych klientów, ważna do 23.11.2020 i może powtarzać się w przyszłości.1. Złóż wniosek

Skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową. Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych – więcej informacji na ten temat znajdziesz w Regulaminie Oferty oraz TUTAJ.


2. Zaloguj się

Zaloguj się min. 1 raz do serwisu bankowości internetowej za pomocą serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.


3. Płać kartą

Dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 1500 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.


4. Odbierz nagrodę

Nagrodę w postaci telefonu LG K30 Dual Sim LMX320EMW otrzymasz na podany adres korespondencyjny najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki Oferty.

Jak możesz odebrać 720 zł w ciągu 3 lat?

Oferta dla nowych klientów, ważna do 31.01.2021 i może powtarzać się w przyszłości.1. Złóż wniosek

Skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową. Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych – więcej informacji na ten temat znajdziesz w Regulaminie Oferty oraz TUTAJ.


2. Płać kartą

W każdym cyklu rozliczeniowym dokonuj kartą transakcje o łącznej wartości co najmniej 500 zł (w tym min. 250 zł na stacjach BP).


3. Odbierz nagrodę

W każdym cyklu odbieraj w usłudze bankowości elektronicznej Citibank Online zwrot wydatków w wysokości 20 zł na Twoją Kartę. Z kartą Citibank-BP Motokarta możesz zyskać nawet 720 zł w ciągu 3 lat.

Z kartą kredytową Citi Simplicity zyskujesz nie tylko na start:

Karta Kredytowa Citi Simplicity


JESZCZE WIĘCEJ KORZYŚCI Z KARTĄ KREDYTOWĄ CITIBANK-BP MOTOKARTA

Podstawowe wymagania do wnioskowania o Kartę Kredytową: wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł., natomiast przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Oferta „Poleć znajomym Kartę Kredytową Citibank i zyskajcie razem - wrzesień 2020” ważna do 22.03.2021 r., może powtarzać się w przyszłości.

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.