CITI SIMPLICITY

Sprawdź jak możesz kupić smartfon Xiaomi Mi A3 taniej o 400 zł z Kartą Kredytową

Złóż wniosek online!

10,47% (RRSO)

Oferta przeznaczona dla osób nieposiadających Karty Kredytowej Citibank

Simplicity Card

Jak możesz odebrać 400 zł do wykorzystania na dowolny zakup w sklepie internetowym mi-home.pl np. na smartfon Xiaomi Mi A3?1. ZŁÓŻ WNIOSEK

Skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową. Podczas wypełniania wniosku konieczne będzie dołączenie dokumentów dochodowych.2. ZALOGUJ SIĘ

Po otrzymaniu karty zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.3. PŁAĆ KARTĄ

Nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 2000 zł.4. ODBIERZ NAGRODĘ

Nagrodę w postaci e-kodu o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepie mi-home.pl otrzymasz w serwisie Citibank Online nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji. 400 zł kod możesz wykorzystać na dowolny produkt np. możesz pomniejszyć cenę smartfona Xiaomi Mi A3.

Najlepsza karta kredytowa w Polsce!

4 rok z rzędu karta Citi Simplicity na 1 miejscu w plebiscycie Złoty Bankier. Dziękujemy!

Ranking Złoty Bankier to Największe wyróżnienie na polskim rynku bankowym przyznawane przez klientów i ekspertów branżowych od 2009 roku. Wyróżnia banki, które w swojej działalności stawiają na najlepsze praktyki rynkowe oraz oferują produkty odpowiadające potrzebom klientów.

Nie zwlekaj! Oferta ważna do 11.02.2020 r.

Aplikuj teraz online!

„Byłem użytkownikiem karty, ale takim rzeczywistym i mogę na swoim przykładzie powiedzieć, że sprawdziło się to, co zostało zapowiedziane”.

Dymitr Błaszczyk - autor kanału „Sprawdzam jak”

Podstawowe wymagania: wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł.

Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.


Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.


RRSO = Rzeczywista roczna stopa oprocentowania

Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.