Polecaj karty kredytowe citibank

Poleć kartę kredytową przyjacielowi

Karty Kredytowe Citibank

Karty Kredytowe Citibank

Dostępne karty w ofercie:

 • MasterCard World

  RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA DLA KARTY: 15,85%

 • Citi Simplicity

  RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA DLA KARTY: 10,47%

 • PremierMiles

  RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA DLA KARTY: 15,25%

 • BP PAYBACK

  RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA DLA KARTY: 14,04%

Polecam
Wybierz telefon LG

A twój przyjaciel może otrzymać

Tablet Lenovo TAB4 7 Essential WiFi/3G

Wyświetlacz: 7.0” IPS 1024 x 600
Procesor: Quad Core 1.3GHz
Pamięć masowa: 16GB
System operacyjny: Android 7.0
Pamięć operacyjna RAM: 1GB
Bateria: Do 20 godzin użytku ogólnego
Kamera: 2 MP przednia i tylna
Łączność: Tylko Wi-Fi 3G (GSM: B 2/3/5/8) LTE (B 1/3/7/8/20)
Masa:Od 254 g
Wymiary (szer. x wys. x gr.): (mm): 194,8 x 102 x 8,8 (cale): 7,7” x 4,0” x 0,04”

Chcę polecić kartę. Jak mogę otrzymać 150 zł za każde skuteczne polecenie?

Krok 1

Możesz otrzymać 150 zł za każde skuteczne polecenie. Maksymalnie możesz polecić 5 osób. Jako posiadacz karty kredytowej Citibank, możesz wypełnić formularz i wskazać znajomego, któremu chcesz polecić kartę. Powiadom go, że przekazałeś nam jego dane i wkrótce do niego zadzwonimy.

Krok 2

Jeśli Twój przyjaciel nie posiada Karty kredytowej Citibank (przynajmniej od 01.01.2015 r.) zadzwonimy do niego i zbierzemy wymagane dokumenty celem weryfikacji pod kątem jego zdolności kredytowej.

Krok 3

Po otrzymaniu nowej karty, Twój przyjaciel powinien zalogować się w serwisie bankowości internetowej Citibank Online oraz dokonać transakcji o łącznej wartości co najmniej 1000 zł nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę.

W jaki sposób mój przyjaciel dostanie Tablet Lenovo TAB 4 7 Essential WiFi/3G?

Krok 1

Zadzwonimy do niego, potwierdzimy dane i zbierzemy wymagane dokumenty celem weryfikacji pod kątem jego zdolności kredytowej. Konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego (wystarczy np. skan wyciągu z konta).

Krok 2

Po otrzymaniu nowej karty, Twój przyjaciel powinien zalogować się w serwisie bankowości internetowej Citibank Online nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę.

Krok 3

Twój przyjaciel musi teraz dokonać transakcji o łącznej wartości co najmniej 1000 zł nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od daty zawarcia umowy o Kartę. O spełnieniu warunków przyznania nagrody Bank powiadomi poprzez wysłanie wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online, nie później niż do końca 2 miesiąca następującego po miesiącu, w którym Uczestnik spełnił wszystkie warunki Oferty. Twój przyjaciel otrzyma nowy tablet w przeciągu 30 dni od daty przesłanej wiadomości.

Podstawowe wymagania: wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat

Oferta ważna do 31.12.2017 r. Oferta może zostać przedłużona lub powtarzać się w przyszłości. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Każde skuteczne polecenie to 150 zł. Maksymalna ilość rekomendacji dla 1 osoby wynosi 5. Łączna wartość nagród wynosi 750 zł.

Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.