KARTA KREDYTOWA CITI SIMPLICITY

Głośnik JBL za punkty
w programie Priceless Specials
z naszą kartą kredytową

Złóż wniosek online

Oferta dla nowych klientów, ważna do 30.09.2019 r.

Simplicity Card

Sprawdź jak zyskać głośnik JBL za punkty

w programie Priceless Specials z kartą kredytową Citi Simplicity za 0 zł za wydanie i użytkowanie (RRSO 10,47%)Krok 1

Wypełnij formularz w ofercie dla nowych Klientów ważnej do 30.09.2019 r. Doradca banku oddzwoni aby pomóc Ci złożyć wniosek o kartę kredytową wraz z dokumentem poświadczającym Twój dochód.Krok 2

Po otrzymaniu karty zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi MobileKrok 3

Zarejestruj się do programu Priceless SpecialsKrok 4

Dokonaj dowolnych transakcji na min. 1500 zł nie później niż do końca 2 miesiąca po zawarciu umowy, a otrzymasz 21 000 punktów
21 000 pkt wymienisz np. na: głośnik JBL lub vouchery na zakupy
u innych partnerów programu!

Z kartą kredytową Citi Simplicity zyskujesz nie tylko na start:

 • Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków. Po prostu.

 • Program Korzyści Citi Specials, a w nim blisko 300 rabatów w Polsce i jeszcze więcej za granicą.

 • Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty światowych sław w Polsce.

 • Program punktowy Mastercard Priceless Specials, w którym zbierasz punkty i odbierasz nagrody.
Program Priceless Specials

Z kartą Mastercard Citi Handlowy dostajesz punkty za wszystkie transakcje u partnerów programu Priceless Specials. Wymieniaj je na atrakcyjne nagrody!

Dzięki współpracy z wieloma partnerami, program punktowy Priceless Specials działa zarówno przy Twoich codziennych, jak i niecodziennych zakupach. Zbieraj punkty szybko i łatwo, wybieraj nagrody, na których naprawdę Ci zależy!

Jak korzystać z Priceless Specials?

 • Krok 1
  Zarejestruj swoją kartę w programie Mastercard Priceless Specials
 • Krok 2
  Płać kartą Mastercard Citi Handlowy u partnerów programu i zbieraj punkty Priceless Specials
 • Krok 3
  Wymieniaj zebrane punkty na atrakcyjne nagrody i vouchery!

Nie zwlekaj! Oferta dla nowych klientów, ważna do 30.09.2019 r.

Złóż wniosek online


Najlepsza karta kredytowa w Polsce!

4 rok z rzędu karta Citi Simplicity na 1 miejscu w plebiscycie Złoty Bankier. Dziękujemy!

Ranking Złoty Bankier to Największe wyróżnienie na polskim rynku bankowym przyznawane przez klientów i ekspertów branżowych od 2009 roku. Wyróżnia banki, które w swojej działalności stawiają na najlepsze praktyki rynkowe oraz oferują produkty odpowiadające potrzebom klientów.

Oferta dla nowych klientów, ważna do 30.09.2019 r. Oferta może powtarzać się w przyszłości. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Głośnik JBL dostępny w katalogu nagród Priceless Specials w specjalnej cenie 21 000 punktów tylko dla klientów Citi Handlowy.

Podstawowe wymagania: wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł

Oferta może zostać przedłużona lub powtarzać się w przyszłości. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Szczegółowe informacje na temat programu dostępne są w Regulaminie Priceless Specials dostępnym na www.mastercard.pl/specials. Mastercard jest zarejestrowanym znakiem towarowym, a Circles Design jest znakiem towarowym Mastercard International Incorporated.

Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Dokumenty

pdf
Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.