CITI SIMPLICITY

Sprawdź, jak zyskać nawet 750 zł
w podróży z naszą kartą kredytową.


Gotowy na podróż?

Aplikuj online
Simplicity Card

Aplikuj o kartę kredytową Citi Simplicity i odbierz walizkę Wittchen o wartości 350 zł
i 400 zł zwrotu za rezerwacje na booking.com!

Jak to zrobić?

KROK 1. Zabierz w podróż nową walizkę!

Korzystaj aktywnie ze swojej nowej karty i odbierz nagrodę w postaci 21 000 pkt w Programie Priceless Specials, które wymienisz np. na walizkę Wittchen!1

Złóż wniosek o kartę w ofercie dla Nowych klientów ważnej do 14.05.2019 r.2

Wyraź zgodę na otrzymywanie komunikacji marketingowej, a po otrzymaniu karty zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online3

Zarejestruj się do programu Mastercard Priceless Specials4

Dokonaj dowolnych transakcji na min. 500 zł/ mies. przez 3 kolejne miesiące, a za każdy otrzymasz 7000 punktów = w sumie nawet 21 000 punktów

KROK 2. Odbieraj zwrot za zakwaterowanie!

Rezerwuj hotele na booking.com, aby otrzymać 4% zwrotu za transakcje swoją kartą kredytową.Ile wydajesz przez rok na Booking.com?

PLN

Z Citi Handlowy oszczędzisz: 0


Zwrot otrzymasz automatycznie na swoją kartę kredytową w przeciągu 70 dni od wymeldowania z miejsca zakwaterowania. Zwrot otrzymasz za wszystkie swoje rezerwacje dokonane za pomocą dedykowanego linka na stronie Citi Specials, niezależnie od kwoty i terminu.

Dodatkowo płacąc kartą Citi Simplicity w podróży, otrzymujesz dostęp do ponad 80 ofert rabatowych, w tym:

4%

4% zwrotu
za zakwaterowanie

3%

3% bonusu
na wakacje od

80 touroperatorów

10%

10% zniżki
na wynajem auta

10%

10% rabatu
na bilety lotnicze

50%

do 50% rabatu
na promy do Szwecji


Poznaj jeszcze więcej korzyści w podróży z kartą kredytową Citi Simplicity:


  • 0 zł - opłaty rocznej za kartę, byś nie musiał martwić się o dodatkowe koszty - bez gwiazdek

  • Google Pay - na wakacjach do płatności będziesz potrzebował jedynie telefonu

  • Priceless Specials - płacisz na wakacjach, zbierasz punkty i odbierasz nagrody

  • Citi World Privileges - zniżki w ponad 20 krajach na świecie z twoja kartą

RRSO: 10,47%


Gotowy na podróż? Nie zwlekaj, oferta trwa do 14.05.2019!

Aplikuj online


Najlepsza karta kredytowa w Polsce!

4 rok z rzędu karta Citi Simplicity na 1 miejscu w plebiscycie Złoty Bankier. Dziękujemy!

Ranking Złoty Bankier to Największe wyróżnienie na polskim rynku bankowym przyznawane przez klientów i ekspertów branżowych od 2009 roku. Wyróżnia banki, które w swojej działalności stawiają na najlepsze praktyki rynkowe oraz oferują produkty odpowiadające potrzebom klientów.

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 13000 zł, całkowita kwota do zapłaty 13714,88 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 714,88 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 714,88 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1142,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/12/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Oferta dla nowych klientów, ważna do 14.05.2019 r. Oferta może powtarzać się w przyszłości. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Podstawowe wymagania: wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł

Oferta może powtarzać się w przyszłości. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Szczegółowe informacje na temat programu dostępne są w Regulaminie Priceless Specials dostępnym na www.mastercard.pl/specials. Mastercard jest zarejestrowanym znakiem towarowym, a Circles Design jest znakiem towarowym Mastercard International Incorporated.

Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.