KARTA KREDYTOWA CITI SIMPLICITY

Rabaty u 300 partnerów, nagrody i niezliczone niespodzianki!
Wszystko z jedną kartą kredytową!

Zainteresowany?

Złóż wniosek online!
Simplicity Card

CITI SIMPLICITY


Jedyna karta kredytowa w Polsce bez opłaty za wydanie i użytkowanie z dostępem do:

 • Blisko 300 rabatów
  Dostępnych w ponad 5000 punktów i online. Rabaty aż w 5 kategoriach!

 • Ponad 200 nagród
  Za transakcje u partnerów Priceless Specials zbierasz punkty i wymieniasz na nagrody!

 • Niezliczonych niespodzianek
  Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty i więcej!

 • Wygodnych rat
  Każdą transakcję na min. 100 zł możesz rozłożyć na wygodne raty!

Karta jest łatwo dostępna - nie musisz dodatkowo posiadać konta, wystarczy, że masz min. 18 lat i odpowiedni dochód. Dodatkowo nie płacisz opłaty za wydanie i użytkowanie – nie musisz martwić się o koszty, bez dodatkowych warunków i gwiazdek.

RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA: 10,47%RABATY

Korzystasz z rabatów nawet do 50% u prawie 300 partnerów w 5000 punktów oraz w sklepach online.
Rabaty dostępne w 5 kategoriach: podróże, zakupy, restauracje, sport i zdrowie oraz rozrywka.15%

Link 410%

Hotels.com4%

Booking.comdo 30zł

Friscodo 5%

iDream

NAGRODY

Dodatkowo dostajesz punkty za wszystkie transakcje u partnerów programu Priceless Specials i wymieniasz je na wyjątkowe nagrody – vouchery na zakupy u partnerów, nagrody rzeczowe, bilety lotnicze lub wyjątkowe przeżycia!

Bilety do kina

Masz ochotę na romantyczny wieczór? A może seans z dreszczykiem, lub trochę wysokooktanowej akcji? Nic prostszego! Wymień punkty na bilety do Cinema City!

Niezwykłe przeżycia

Uwielbiasz ekstremalne emocje? Ta kategoria nagród jest dla Ciebie! Sprawdź listę naszych partnerów i zaplanuj swoje niezapomniane przygody już teraz!

Nagrody rzeczowe

Jeżeli zbierać punkty, to tylko na coś naprawdę wystrzałowego! Sprawdź katalog naszych nagród rzeczowych i wybierz swój wymarzony gadżet!

Podróże

Jedni lubią zbierać rzeczy, inni kolekcjonują niesamowite wspomnienia. Sprawdź ofertę naszych partnerów i zaplanuj swoją wymarzoną podróż! Świat wrażeń czeka na odkrycie!

Akcje charytatywne

Lubić pomagać innym? My też! Dlatego punkty, które uzbierasz w naszym programie, możesz przeznaczyć na wsparcie dla potrzebujących. Zobacz, jak możesz pomóc!

Doładowania telefonu

Praktyczne nagrody są praktycznie najlepsze. Wykorzystaj swoje punkty na doładowanie telefonu! Sprawdź listę naszych partnerskich sieci!

NIESPODZIANKI

Zyskujesz dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty w Polsce i masz szansę brać udział w wyjątkowych wydarzeniach organizowanych tylko dla klientów Citi Handlowy.

Znajdziesz to w innym banku?

Złóż wniosek online!

Przesuń w dół po więcej korzyści. • Dostęp do wszystkich rabatów Citi Specials poprzez Facebook Messenger Chat Bot.
 • Korzystaj z najlepszego serwisu bankowości elektronicznej.
 • Dodaj swoją kartę do Google Pay i płać wygodnie zbliżając telefon.


Najlepsza karta kredytowa w Polsce!

4 rok z rzędu karta Citi Simplicity na 1 miejscu w plebiscycie Złoty Bankier. Dziękujemy!

Ranking Złoty Bankier to Największe wyróżnienie na polskim rynku bankowym przyznawane przez klientów i ekspertów branżowych od 2009 roku. Wyróżnia banki, które w swojej działalności stawiają na najlepsze praktyki rynkowe oraz oferują produkty odpowiadające potrzebom klientów.

„Byłem użytkownikiem karty, ale takim rzeczywistym i mogę na swoim przykładzie powiedzieć, że sprawdziło się to, co zostało zapowiedziane”.

Dymitr Błaszczyk - autor kanału „Sprawdzam jak”

Podstawowe wymagania: wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł.

Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. Szczegółowe informacje na temat programu dostępne są w Regulaminie Priceless Specials dostępnym na www.mastercard.pl/specials. Mastercard jest zarejestrowanym znakiem towarowym, a Circles Design jest znakiem towarowym Mastercard International Incorporated.


Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.


RRSO = Rzeczywista roczna stopa oprocentowania

Dokumenty

pdf
Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.