KARTA KREDYTOWA CITI SIMPLICITY

Korzystaj z rabatów do 15% w ponad 100
najlepszych polskich restauracjach i nie tylko.

Głodny?

Złóż wniosek online
Simplicity Card

Złóż wniosek o najsmaczniejszą kartę kredytową w Polsce, a zyskasz darmowy dostęp do Programu Restauracyjnego Citi Specials ze zniżkami do 15%...W restauracji.

Wybierasz spośród blisko 100 najlepszych restauracji w Polsce,Z dowozem.

możesz też zamówić jedzenie do domu np. na Głodny.pl,Nie tylko jedzenie.

dodatkowo zamówisz u naszych partnerów wina i alkohole,Priceless Specials.

a za transakcje kartą nie tylko w restauracjach odbierzesz nagrody.

... oraz więcej korzyści, które narobią Ci smaku:

  • 0 zł - opłata roczna za kartę, abyś mógł się martwić tylko o kalorie - bez dodatkowych warunków, bez gwiazdek.

  • Google Pay - teraz do płacenia wystarczy Ci już tylko telefon

  • Niespodzianki Citi Specials - dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty w Polsce

  • Citi World Privileges - rabaty w ponad 300 restauracjach za granicą

RRSO: 10,47%


Wybrani partnerzy oferujący rabaty w

Aby otrzymać rabat wystarczy poinformować kelnera o płatności kartą Citi Handlowy.

Wszystkie restauracje i innych partnerów znajdziesz szybko dzięki Chatbot-owi na Facebook Messengerze.

Po prostu napisz do nas, na co masz ochotę. Smacznego!

Logo

Zaprasza

Chcieliśmy wybrać dla naszych Klientów najlepsze miejsca na kulinarnej mapie Polski. Dlatego stworzyliśmy Program Korzyści Citi Specials. Oferuje on nie tylko szeroki wybór rabatów u blisko 300 partnerów czy program lojalnościowy, w którym Klienci zyskują punkty za transakcje i mogą wymieniać je na nagrody, ale także rabaty w blisko 100 restauracjach, które są na praw warte polecenia. W imieniu całego zespołu Citi Handlowy chciałbym zaprosić do dołączenia do grona Klientów Banku i korzystania z doświadczeń, które oferują partnerskie restauracji programu Citi Specials.

Dyrektor Departamentu Zarządzania Doświadczeniami Klientów Bankowości Detalicznej, Citi Handlowy

Logo

Zaprasza

Misją Żółtego Przewodnika Gault&Millau jest promowanie kultury kulinarnej, wyszukiwanie najzdolniejszych szefów kuchni i rekomendowanie najlepszych restauracji. Specjalnie dla Klientów Citi Handlowego mamy przyjemność wybierania najciekawszych miejsc i polecania unikalnych wydarzeń kulinarnych. Udział w Programie Korzyści Citi Specials to nie tylko możliwość korzystania z licznych rabatów, ale przede wszystkim przywilej śledzenia najgorętszych trendów i dostępu do klubu wtajemniczonych smakoszy, którzy zawsze wiedzą gdzie warto i wypada bywać. Zapraszamy do zobaczenia za Żółtym szlaku smaku, który wyznaczamy w ramach programu Citi Specials.

CEO / Redaktor Naczelna Gault&MillauNajlepsza karta kredytowa w Polsce!

4 rok z rzędu karta Citi Simplicity na 1 miejscu w plebiscycie Złoty Bankier. Dziękujemy!

Ranking Złoty Bankier to Największe wyróżnienie na polskim rynku bankowym przyznawane przez klientów i ekspertów branżowych od 2009 roku. Wyróżnia banki, które w swojej działalności stawiają na najlepsze praktyki rynkowe oraz oferują produkty odpowiadające potrzebom klientów.

Podstawowe wymagania:
DLA OSÓB PRYWATNYCH: wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce
DLA FIRM: wiek - minimum 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Oferta dla nowych klientów, obowiązuje w dniach 30.11.2018 r. Oferta może być przedłużona i powtarzać się w przyszłości. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.


Podmiotem uprawnionym do korzystania z praw do znaków towarowych oraz materiałów graficznych odnoszących się do Programu PAYBACK, a umieszczonych na niniejszej stronie jest Loyalty Partner Polska sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Wszystkie pozostałe znaki towarowe lub materiały graficzne są własnością odpowiednich właścicieli. Każde użycie lub kopiowanie tych znaków lub materiałów graficznych, bez uzyskania pisemnej zgody Loyalty Partner Polska sp. z o. o. jest zabronione.


RRSO = Rzeczywista roczna stopa oprocentowania

Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.