Jak otrzymać 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas!

W jaki sposób mogę skorzystać z oferty?

Krok 1

Wypełnij formularz. Doradca banku oddzwoni, aby sprawdzić Twoją zdolność kredytową celem przyznania karty kredytowej. W trakcie spisywania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Krok 2

Jeżeli otrzymasz kartę, pamiętaj aby zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o kartę.

Krok 3

Dokonaj 5 transakcji w pierwszym i 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę. Kod rabatowy o wartości 400 zł do Douglas otrzymasz w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online, w kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków.

Karta Kredytowa Citi Simplicity

Karta Kredytowa Citi Simplicity

  • Bez opłaty rocznej za kartę. Na zawsze 0 zł (RRSO 10,47%).
  • Bez opłaty za powiadomienia SMS. - usługa CitiAlerts. - dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz, jakich transakcji dokonałeś i jaki jest twój limit zadłużenia.
  • Bez opłaty za powiadomienia o braku spłaty karty. Nawet, jeśli zapomnisz o spłacie karty, otrzymasz bezpłatne przypomnienie SMS.

Karta Kredytowa Citibank World MasterCard®

Karta Kredytowa Citibank World MasterCard®

  • Za każde wydane 5 zł przy użyciu Karty na transakcje bezgotówkowe zbierasz punkty
  • Punkty wymieniasz na nagrody u Partnerów, m.in. Douglas, H&M, merlin.pl, Multikino, Sphinx, W.Kruk
  • Możliwość zwolnienia z opłaty za kartę, jeśli miesięczne transakcję przekroczą kwotę 500 zł

Podstawowe wymagania: wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat

Oferta dla nowych klientów ważna do 31.01.2018 r. Oferta może zostać przedłużona lub powtarzać się w przyszłości. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A

Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.