Konto Osobiste w Citi Handlowy
Wygoda, której oczekujesz. Korzyści, których wymagasz.

Konto Citi Priority

Kompleksowa oferta bankowa skierowana do aktywnych i wymagających Klientów, którzy oczekują priorytetowej obsługi.
Oferta skierowana do Klientów utrzymujących saldo min. 30 tys. zł lub zasilających konto co miesiąc kwotą min. 5 tys. zł.

Otwórz konto

Konto Internetowe Citi Priority

Idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują bezpłatnego konta zapewniającego wygodną, codzienną bankowość.
Oferta promocyjna

Otwórz konto

Konto Citigold

Prestiżowa oferta dla Klientów zainteresowanych pomnażaniem majątku, obejmująca wsparcie zespołu ekspertów oraz wyjątkowe przywileje.
Oferta skierowana do Klientów utrzymujących saldo min. 400 tys. zł.

Otwórz konto

Konto Citigold Private Client

Propozycja bankowości prywatnej dopasowana do stylu życia najbardziej wymagających Klientów, zapewniająca usługi i przywileje najwyższej klasy.
Oferta skierowana do Klientów utrzymujących saldo min. 4 mln zł.

Otwórz konto

Wypełnij formularz – oddzwonimy

Konto Internetowe Citi Priority, Konto Osobiste Citi Priority, Konto Osobiste Citigold i Konto Osobiste Citigold Private Client to rachunki płatnicze. Oferta „Oszczędzanie z kontem internetowym Citi Priority - edycja 2” jest ważna do 13 września 2019 r. Bank informuje, że oferta może zostać przedłużona a oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości. Z Oferty wyłączone są m. in. osoby, które po dniu 1 stycznia 2017 r. posiadały w Banku Konto Osobiste lub Rachunek Oszczędnościowy (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta) i/lub były Pełnomocnikami do Konta,. Pełna lista włączeń jest dostępna w Regulaminie Oferty. Szczegóły oferty dostępne są w regulaminie w oddziałach Banku i na stronie www.citihandlowy.pl. Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Kont Osobistych są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji: Konta oraz Linia kredytowa dla Klientów indywidualnych na www.citihandlowy.pl. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.