Konto Oszczędnościowe 2,5% na 6 miesięcy offertype

Jak otworzyć konto oszczędnościowe i zyskać

2,5%, przez 6 miesięcy
do 100 000 zł?

Krok 1

Otwórz konto Citi Priority oraz Konto Oszczędnościowe i wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Krok 2

Przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otwarto konto oszczędnościowe, w każdym miesiącu zapewnij wpływ min. 5 000 PLN na konto lub utrzymaj średnie saldo środków w wysokości min. 30 000 zł na rachunkach prowadzonych przez Bank.

Krok 3

Przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otwarto konto oszczędnościowe, dokonaj co najmniej 3 transakcji miesięcznie Twoją kartą do konta.

Krok 4

Oprocentowanie na koncie oszczędnościowym będzie wynosić 2,5% w skali roku przez 6 miesięcy do kwoty 100 000 zł. Odsetki promocyjne zostaną zaksięgowane do 12 dnia następnego miesiąca kalendarzowego.

Konto Citi Priority

Konto Citi Priority

Codzienne finanse za 0 zł

O zł za prowadzenie rachunku
O zł za wypłaty z bankomatów w całej Polsce i na świecie
O zł za kartę do konta
Konto Oszczędnościowe

Konto Oszczędnościowe

2,5%, na 6 miesięcy do 100 000 zł

Nie tracisz odsetek kiedy wpłacasz i wypłacasz
0 zł za otwarcie i prowadzenie konta oszczednościowego
0 zł za jedną wypłatę i przelew w PLN w miesiącu

Warunki bezpłatnego prowadzenia konta:

Utrzymuj średnie saldo środków w wysokości min. 30 000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach), lub zasilaj konto wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości min. 5 000 zł miesięcznie.

Dokumenty

Oferta „2,5% na 6 miesięcy z Kontem Oszczędnościowym dla klientów Citi Priority - edycja II” jest dostępna dla pierwszych 1000 Klientów, którzy do 31 grudnia 2018 r. zawrą z Bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Citi Priority i spełnią warunki opisane w regulaminie oferty. Oferta może zostać przedłużona lub powtarzać się w przyszłości. Oprocentowanie konta oszczędnościowego podane w skali roku. Z Oferty wyłączone są m.in. osoby, które po 01.01.2017 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały w Banku Konto Osobiste lub Rachunek Oszczędnościowy oraz osoby, będące w Banku Współwłaścicielami/Pełnomocnikami do konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminie Oferty. Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości. Szczegóły oferty, w tym warunki otrzymania Nagrody, dostępne są w regulaminie w oddziałach Banku i na stronie www.citihandlowy.pl. Oferta „2,5% na 6 miesięcy z Kontem Oszczędnościowym dla klientów Citi Priority - edycja II” nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi dotyczącymi Konta oraz Lokat, z wyłączeniem ofert Banku związanych z polecaniem klientom kont osobistych. Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Konta Internetowego Citi Priority są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji: Konta oraz Linia kredytowa dla Klientów indywidualnych na www.citihandlowy.pl. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.