KONTO OSOBISTE CITI PRIORITY + KARTA KREDYTOWA CITIBANK

Bo razem lepiej.
Sprawdź, jak możesz zyskać do 3% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym.

Oferta ważna do 31.01.2020 r. Szczegóły dostępne w Regulaminie oferty.

Otwierając Konto Osobiste Citi Priority wraz z Kartą Kredytową Citibank możesz zyskać promocyjne oprocentowanie 3% na środki do 100 tys. zł na 6 m-cy na Koncie Oszczędnościowym!Konto Citi Priority

Konto Citi Priority

Codzienne finanse za 0 zł

O zł za prowadzenie rachunku
O zł prowizji za wypłaty z bankomatów wszystkich sieci w Polsce i na świecie
O zł za kartę do konta
Konto Oszczędnościowe

Karta Kredytowa Citi Simplicity

Opłata roczna za kartę 0 zł

Usługa CitiAlerts bez opłaty za powiadomienia SMS
Google Pay proste płatności zbliżeniowe i online
Rabaty i nagrody w Programie Korzyści Citi Specials
i Priceless® Specials

Warunki bezpłatnego prowadzenia konta:

Utrzymuj średnie saldo środków w wysokości min. 30 000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach), lub zasilaj konto wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości min. 5 000 zł miesięcznie.Jak możesz zyskać do 3% na środki do 100 tys. zł przez 6 m-cy?

1. ZŁÓŻ WNIOSEK

Złóż wniosek i poczekaj na telefon od naszego doradcy.2. OTWÓRZ KONTO OSOBISTE I KARTĘ KREDYTOWĄ

Otwórz konto osobiste Citi Priority i kartę kredytową Citibank oraz spełnij warunki określone w Regulaminach.3. ZASIL KONTO

Wpłać i utrzymaj przez 6 miesięcy saldo w wysokości min. 100 tys. zł lub zasilaj konto wpływami min. 8 tys. zł miesięcznie.4. SPŁACAJ KARTĘ KREDYTOWĄ

Spłacaj kartę kredytową Citibank ze swojego rachunku w Citi Handlowy.5. ODBIERZ NAGRODĘ

Promocyjne oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym wyniesie 3% w skali roku przez 6 m-cy dla środków do 100 000 zł.

WAŻNE INFORMACJE

Konto Osobiste Citi Priority to rachunek płatniczy. Przelew z rachunku to zlecenie płatnicze w formie przelewu z rachunku.
Oferta „Citi Priority – Razem lepiej – Edycja II” jest dostępna dla Klientów, którzy do 31 stycznia 2020 r. zawrą z Bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste Citi Priority i spełnią warunki opisane w Regulaminie Oferty. Oferta może zostać przedłużona lub powtarzać się w przyszłości. Oprocentowanie Konta Oszczędnościowego podane w skali roku. Z Oferty wyłączone są m.in. osoby, które po 01.01.2018 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały w Banku Konto Osobiste typu Citi Priority, Citigold lub Citigold Private Client lub Rachunek Oszczędnościowy oraz osoby, będące w Banku Współwłaścicielami/Pełnomocnikami do konta osobistego typu Citi Priority, Citigold lub Citigold Private Client lub rachunku oszczędnościowego. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminie Oferty. Szczegóły oferty, w tym warunki otrzymania Nagrody, dostępne są w regulaminie w oddziałach Banku i na stronie www.citihandlowy.pl. Oferta „Citi Priority – Razem lepiej – Edycja II” nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi dotyczącymi Konta oraz Lokat, z wyłączeniem ofert Banku związanych z polecaniem klientom kont osobistych. Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Konta Osobistego Citi Priority są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji: Konta oraz Linia kredytowa dla Klientów indywidualnych na www.citihandlowy.pl. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.
Podstawowe wymagania dotyczące Karty Kredytowej: wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł.
Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.
Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.