Dla naszych Klientów bankowość przestaje mieć granice

Bezpłatne konta walutowe

W ramach konta osobistego Citi Priority możesz otworzyć bezpłatne konta walutowe w EUR, USD, GBP i CHF. Konto walutowe możesz otworzyć samodzielnie jednym kliknięciem w Citibank Online.

Płać za granicą bez kosztów przewalutowania

Podłącz swoją kartę debetową do bezpłatnie prowadzonego rachunku walutowego i płać Twoją kartą w krajach strefy euro, Wielkiej Brytanii, USA czy innym państwie!

Wypłacaj gotówkę za granicą bez prowizji

Pamiętaj, że za wypłatę środków z dowolnego bankomatu na świecie nie zapłacisz prowizji Citi Handlowy. To duża wygoda – nie trzeba szukać bankomatu Citi ani martwić się o dodatkowe koszty.

Awaryjna wypłata gotówki za granicą

Jeśli podczas wyjazdu stracisz gotówkę i karty płatnicze w dowolnym oddziale Citi możesz wypłacić gotówkę z Twojego konta.

Jak zdobyć 400 zł?

Krok 1

Otwórz konto.

Krok 2

Spełnij jeden z dwóch warunków bezpłatnego prowadzenia konta

Wpłać i utrzymaj co miesiąc min. 30 000 zł na rachunkach w banku.

Wpłacaj co miesiąc min. 5000 zł i aktywnie korzystaj z jednego z produktów kredytowych Banku (np. karty kredytowej czy pożyczki).

Krok 3

Otrzymasz 100 zł na rachunek konta w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunku bezpłatnego prowadzenia konta.

Krok 4

Płać kartą do konta i otrzymuj 6% zwrotu za transakcje – do 50 zł w każdym z 6 kolejnych miesięcy.

Aby nie płacić za prowadzenie konta wystarczy spełnić jeden z dwóch warunków:

Utrzymuj średnie saldo środków w wysokości min. 30 000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach), lub zasilaj konto wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości min. 5 000 zł miesięcznie i posiadaj min. jeden wybrany produkt kredytowy (karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny).

Czy wiesz, że Polecając konta osobiste Citi Priority możesz dodatkowo otrzymać
nawet do 500 PLN!

Sprawdź ofertę “Poleć Konto Citi Priority znajomemu".

Dokumenty

Oferta „Do 400zł premii z kontem Citi Priority - edycja II” dostępna dla osób, które nie posiadały w Banku Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego od dnia 30.06.2016 r. do dnia przystąpienia do Oferty (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta); ważna do 31.10.2017 r. może zostać przedłużona lub powtarzać się w przyszłości. W przypadku nie spełnienia warunku bezpłatnego prowadzenia konta, zostanie naliczona opłata w wysokości 30 zł miesięcznie.

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.