Konto z premią do 700 zł

Otwórz konto Citi Priority

i sprawdź jak zdobyć do 700 zł

do 450 zł

Nagroda 1 - za aktywność

Płacąc kartą do konta będziesz otrzymywał 5% zwrotu za transakcje – do 50 zł w ciągu dziewięciu kolejnych miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu, w którym otwarto Konto.

premia 100 zł

Nagroda 2 - na powitanie

Jeśli do końca drugiego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu od otwarcia konta, spełnisz 1 z 2 warunków bezpłatnego prowadzenia konta, otrzymasz 100 zł premii w kolejnym miesiącu.

premia 150 zł

Nagroda 3 - za lojalność

Jeśli przez 7 kolejnych miesięcy, licząc od 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu od otwarcia Konta, będziesz spełniał 1 z 2 warunków bezpłatnego prowadzenia konta oraz wykonywał 1 przelew miesięcznie z konta, otrzymasz 150 zł premii.

Aby nie płacić za prowadzenie konta wystarczy spełnić jeden z dwóch warunków:

Utrzymuj średnie saldo środków w wysokości min. 30 000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach), lub zasilaj konto wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości min. 5 000 zł miesięcznie i posiadaj min. jeden wybrany produkt kredytowy (karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny).

Konto Osobiste Citi Priority

Codzienne finanse za 0 zł

Konto osobiste
bezpłatne konto osobiste i firmowe

Konta walutowe
bezpłatne konta walutowe w EUR, USD, GBP i CHF

Brak kosztów przewalutowania
podłącz swoją kartę debetową do konta walutowego i płać w krajach strefy euro, Wielkiej Brytanii, USA

Wypłaty z bankomatów
bezpłatne wypłaty z bankomatów wszystkich sieci w Polsce

Czy wiesz, że Polecając konta osobiste Citi Priority możesz dodatkowo otrzymać
nawet do 450 PLN?

Sprawdź ofertę “Poleć Konto Citi Priority znajomemu".

Dokumenty

Oferta „Do 700 zł bliżej niż myślisz z kontem Citi Priority” dostępna dla 2000 Uczestników, którzy nie posiadali w Banku Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta) i nie byli Pełnomocnikami do Konta od dnia 31 października 2016 r. do dnia otwarcia Konta w ramach Oferty.

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.