ikony

Konto Internetowe Citi Priority

Otwórz bezpłatne Konto Internetowe Citi Priority i sprawdź, jak oszczędzać 4% w skali roku!

Sprawdź


Oferta jest ważna do 14 stycznia 2020 r. dla osób, które po dniu 1 stycznia 2017 r. nie posiadały w Banku Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego i/lub nie były Współposiadaczami/Pełnomocnikami do Konta.

Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z oferty
„Oszczędzanie z Kontem Internetowym Citi Priority – edycja 3”

Przystąp do oferty, korzystaj z rachunku płatniczego online i ciesz się codzienną bankowością za 0 zł:
Prowadzenie rachunku

0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego Konto Internetowe Citi Priority

Wypłaty gotówki

0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą

Rachunki walutowe

0 zł za prowadzenie rachunków walutowych: błyskawicznie podłączysz kartę do wybranego konta i zapłacisz w danej walucie bez kosztów przewalutowania

Karta debetowa

0 zł za obsługę karty debetowej

Zlecenia przelewu

0 zł za zlecenia przelewu w PLN w usłudze bankowości elektronicznej Citibank Online

Szybkie przelewy

0 zł za 3 pierwsze polecenia przelewu Express Elixir w miesiącu
Dodatkowo za wpływ wynagrodzenia min. 2 000 zł możesz zyskać oprocentowanie 4% na Koncie Oszczędnościowym!

Sprawdź, jak oszczędzać 4% na Koncie Oszczędnościowym!

  1. Wypełnij formularz dostępny na tej stronie i poczekaj na telefon od naszego doradcy.
  2. Przystąp do oferty i otwórz w jej ramach Konto Internetowe Citi Priority.
  3. Otwórz bezpłatne Konto Oszczędnościowe w PLN nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś Konto Internetowe.
  4. Przez 4 kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu, w którym otworzyłeś Konto Oszczędnościowe otrzymuj wpływ z tytułu wynagrodzenia za umowę o pracę, emerytury lub renty przekazywany przez pracodawcę/organ emerytalno-rentowy, w wysokości minimum 2000 PLN.
  5. Ciesz się promocyjnym oprocentowaniem Konta Oszczędnościowego: 4% przez 4 miesiące dla kwoty do 10 000 zł.

WAŻNE INFORMACJE

Konto Internetowe Citi Priority to rachunek płatniczy. Oferta „Oszczędzanie z kontem internetowym Citi Priority – edycja 3” jest ważna do 14 stycznia 2020 r. Bank informuje, że oferta może powtarzać się w przyszłości. Z Oferty wyłączone są m. in. osoby, które po dniu 1 stycznia 2017 r. posiadały w Banku Konto Osobiste lub Rachunek Oszczędnościowy (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta) i/lub były Pełnomocnikami do Konta. Pełna lista włączeń jest dostępna w Regulaminie Oferty. Szczegóły oferty dostępne są w regulaminie w oddziałach Banku i na stronie www.citihandlowy.pl. Szczegółowe informacje na temat pozostałych opłat i prowizji dla konta Citi Priority (nie wskazanych w regulaminie oferty) dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji: Konta oraz kredyt w rachunku płatniczym Linia Kredytowa dla Klientów indywidualnych na www.citihandlowy.pl. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.


Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.