KONTO OSOBISTE
CITIGOLD PRIVATE CLIENT

Do 10 000 zł na powitanie z kontem Citigold Private Client!

Zostaw numer kontaktowy a nasz Opiekun Private Banking do Ciebie oddzwoni

Porozmawiaj z jednym z naszych Dyrektorów Regionalnych Private Banking

Łukasz Stybner
697 080 530

Wioletta Kulisiewicz
601 289 627

Daria Kowalska
606 279 025

Monika Mosińska-Siech
691 490 022

Grzegorz Hakało
667 635 982

Anna Górecka
697 671 1937

Anca Andrei
697 870 849

Monika Nosek
667 684 011

Tomasz Szybowski
697 870 810

Odwiedź jeden z flagowych oddziałów Citigold

Oferta na powitanie

Co otrzymam jako nowy Klient Citigold Private Client?

Do 10 000 zł na powitanie

w ramach oferty specjalnej „Pierwsza bankowość prywatna w Polsce”Twoje benefity

Co otrzymam w ramach Citigold Private Client?
Prywatny wymiar bankowości

Wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół ekspercki z 6 różnych dziedzin świata finansów na czele z Osobistym Opiekunem wyszkolonym przez Citi | Wharton Global Wealth Institute.Kompleksowe Zarządzanie majątkiem

Szeroki zakres produktów bankowych z obszarów inwestycji, ubezpieczeń, rozwiązań hipotecznych oraz walutowych na najlepszych, indywidualnie negocjowanych warunkach w Citi Handlowy.Bankowość z myślą o rodzinie

Rozwiązania i przywileje bankowości prywatnej uwzgledniające potrzeby rodzin Klientów, w tym oferta rodzinna Citigold czy sukcesja majątku.Ekskluzywne przywileje i przeżycia

Starannie przygotowane oferty na usługi motoryzacyjne, podróże, sztukę i rozrywkę, sport i zdrowie oraz zniżki na zakupy w wiodących butikach i sklepach modowych.

Ważne informacje

Konto Osobiste Citigold Private Client to rachunek płatniczy.

Konto Citigold Private Client jest zwolnione z miesięcznej opłaty za prowadzenie rachunku dla klientów, których aktywa w Banku przekraczają 4 mln PLN.

Wejścia do Strefy VIP Line oraz subskrypcja cyfrowa magazynu Forbes Polska stanowią nagrodę w ofercie „Citigold Private Client. Pakiet C-suite”. Oferta jest dostępna dla 15 pierwszych Klientów, którzy do 30 listopada 2020 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste typu CitigoldPrivate Client i spełnią warunki opisane w Regulaminie oferty.

Nagroda pieniężna w wysokości do 10 tysięcy złotych stanowi nagrodę w ofercie „Pierwsza bankowość prywatna w Polsce”. Oferta jest dostępna dla 15 pierwszych Klientów, którzy do 15 marca 2021 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste typu Citigold Private Client i spełnią warunki opisane w Regulaminie oferty.

Z powyższych ofert wyłączone są m.in. osoby wnioskujące o nowe konto, które po 01.01.2019 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy do Konta Citigold lub Citigold Private Client. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminach ofert. Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości. Szczegóły ofert, w tym warunki otrzymania Nagród, dostępne są w regulaminie w oddziałach banku i na stronie www.citihandlowy.pl.

Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Konta Citigold Private Client są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji na www.citihandlowy.pl.

Najwyższa ocena w ratingu bankowości prywatnej Forbes 2020 z dnia 27.02.2020 r. (źródło: www.forbes.pl). Najlepsza oferta bankowości prywatnej w Polsce w Private Banking and Wealth Management Survey 2020 z dnia 06.02.2020 r. (źródło: www.euromoney.com).

Dokumenty

Zapraszamy do rozmowy na temat oferty Private Banking

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.