Szukasz nowych możliwości pomnażania majątku?
Wybierz ofertę pasującą do Twoich potrzeb i sprawdź, ile możesz zyskać z Kontem Oszczędnościowym w Citi Handlowy.

Oferty są dostępne dla osób, które m.in. nie posiadały w Banku Handlowym w Warszawie S.A. (Citi Handlowy) Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego od dnia 01.01.2018 r. Oferty mogą zostać przedłużone i powtarzać się w przyszłości. Szczegółowe warunki Ofert są dostępne w Regulaminach Ofert.


Przystąp do wybranej oferty, spełnij warunki i zyskaj z Kontem Oszczędnościowym:3% w skali roku przez 6 m-cy
dla środków do 100 000 zł


Konto osobiste Citi Priority

Propozycja konta osobistego dla wymagających Klientów zapewniająca wygodny sposób zarządzania finansami oraz szereg usług i przywilejów.
Oferta skierowana do Klientów utrzymujących saldo min. 100 tys. zł lub zasilających konto co miesiąc kwotą min. 8 tys. zł i korzystających z Karty Kredytowej Citibank.

2,5 % w skali roku przez 4 m-ce
dla środków do 300 000 zł


Konto osobiste Citigold

Prestiżowa oferta dla Klientów zainteresowanych pomnażaniem majątku, obejmująca wsparcie zespołu ekspertów oraz wyjątkowe przywileje.
Oferta skierowana do Klientów utrzymujących saldo min. 400 tys. zł.

2,2 % w skali roku przez 4 m-ce
dla środków do 3 000 000 zł


Konto osobiste Citigold Private Client

Pionierska propozycja bankowości prywatnej w Polsce, łącząca 25 lat obecności na polskim rynku z doświadczeniem międzynarodowej grupy finansowej Citi. Oferta najlepszej bankowości prywatnej w Polsce wg Forbes 2019 jest skierowana do Klientów utrzymujących saldo min. 4 mln zł.Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie?
Skontaktuj się z nami: 801 605 605

(numer czynny w dni robocze w godz. 8-20, opłata za połączenie zgodna z taryfą Twojego operatora)


Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie?
Skontaktuj się z nami: 801 605 605
lub z Dyrektorem Oddziału Citigold w Twojej okolicy

(numer czynny w dni robocze w godz. 8-20, opłata za połączenie zgodna z taryfą Twojego operatora)


Dokumenty

Ważne informacje:

Konto Osobiste CitiPriority, Citigold i Citigold Private Client to rachunki płatnicze.

Oferta „Citi Priority – Razem lepiej – Edycja II” jest dostępna dla Klientów, którzy do 31 stycznia 2020 r. zawrą z Bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste Citi Priority i spełnią warunki opisane w Regulaminie Oferty. Oferta może zostać przedłużona lub powtarzać się w przyszłości. Oprocentowanie Konta Oszczędnościowego podane w skali roku. Z Oferty wyłączone są m.in. osoby, które po 01.01.2018 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały w Banku Konto Osobiste typu Citi Priority, Citigold lub Citigold Private Client lub Rachunek Oszczędnościowy oraz osoby, będące w Banku Współwłaścicielami/Pełnomocnikami do konta osobistego typu Citi Priority, Citigold lub Citigold Private Client lub rachunku oszczędnościowego. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminie Oferty. Szczegóły oferty, w tym warunki otrzymania Nagrody, dostępne są w regulaminie w oddziałach Banku i na stronie www.citihandlowy.pl. Oferta „Citi Priority – Razem lepiej – Edycja II” nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi dotyczącymi Konta oraz Lokat, z wyłączeniem ofert Banku związanych z polecaniem klientom kont osobistych. Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Konta Osobistego Citi Priority są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji: Konta oraz Linia kredytowa dla Klientów indywidualnych na www.citihandlowy.pl. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Oferta „Oferta jubileuszowa z Citigold” jest dostępna dla 300 pierwszych Klientów, którzy do 31 marca 2020 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste Citigold lub Citigold Private Client i spełnią warunki opisane w regulaminie oferty. Oprocentowanie Konta Oszczędnościowego podane w skali roku. Z oferty wyłączone są m.in. osoby wnioskujące o nowe konto, które po 01.01.2018 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminie oferty. Oferta „Oferta jubileuszowa z Citigold” nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi dotyczącymi Konta oraz Lokat.

Najwyższa ocena w rankingu bankowości prywatnej Forbes 2019 z dnia 28.02.2019 r. (źródło: www.forbes.pl). Bank informuje, ze oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości. Szczegóły Ofert, w tym warunki otrzymania Nagrody, dostępne są w Regulaminie Ofert w oddziałach Banku i na stronie www.citihandlowy.pl. Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Konta Osobistego Citi Priority, Citigold i Citigold Private Client są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji na www.citihandlowy.pl. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.