Zostań Klientem Citigold i sprawdź, jak oszczędzać 2,5% przez 4 miesiące dla środków do 300 000 zł!

Oferta limitowana, ważna do 31.03.2020 r. dla nowych Klientów Banku, którzy spełnią warunki opisane w Regulaminie oferty.

Aby skorzystać z oferty, wypełnij formularz, a nasz doradca zadzwoni do Ciebie.Citigold - najlepsza oferta bankowości prywatnej w Polsce wg Forbes i Euromoney
Co mogę zyskać z kontem Citigold?

Konto Oszczędnościowe

Możliwość oszczędzania na 2,5% w skali roku przez 4 miesiące dla środków do 300 000 zł.Osobisty opiekun

Relacja prowadzona przez osobistego opiekuna przy wsparciu zespołu dedykowanych ekspertów finansowych.Ekskluzywne przywileje

Spersonalizowana obsługa, a także specjalnie przygotowane oferty i zniżki, dostępne tylko w ramach bankowości prywatnej.Rozwiązania finansowe

Szeroki zakres usług bankowych oraz rozwiązania walutowe na najlepszych, negocjowanych warunkach.Analizy rynkowe

Profesjonalne raporty i analizy, które w wyjaśniają zawiłości rynków i ułatwiają zarządzanie majątkiem.


ABY W PEŁNI KORZYSTAĆ ZE WSZYSTKICH PRZYWILEJÓW I OFERT DOSTĘPNYCH W CITIGOLD NALEŻY UTRZYMAĆ MIESIĘCZNE SALDO NA DOWOLNYCH RACHUNKACH W BANKU MIN. 400 000 ZŁ.
WAŻNE INFORMACJE

Konto Osobiste Citigold i Citigold Private Client to rachunki płatnicze.

Oferta „Oferta jubileuszowa z Citigold” jest dostępna dla 300 pierwszych Klientów, którzy do 31 marca 2020 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste Citigold lub Citigold Private Client i spełnią warunki opisane w regulaminie oferty. Oprocentowanie Konta Oszczędnościowego podane w skali roku. Z oferty wyłączone są m.in. osoby wnioskujące o nowe konto, które po 01.01.2018 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminie oferty. Oferta „Oferta jubileuszowa z Citigold” nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi dotyczącymi Konta oraz Lokat.

Najwyższa ocena w rankingu bankowości prywatnej Forbes 2019 z dnia 28.02.2019 r. (źródło: www.forbes.pl).

Bank informuje, ze oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości. Szczegóły Ofert, w tym warunki otrzymania Nagrody, dostępne są w Regulaminie Ofert w oddziałach Banku i na stronie www.citihandlowy.pl. Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Konta Osobistego Citi Priority, Citigold i Citigold Private Client są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji na www.citihandlowy.pl. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Dokumenty

Sprawdź, jak oszczędzać 2,5% na 4 miesiące dla środków do 300 tys. zł.

Sprawdź
Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.