KONTO OSOBISTE CITIGOLD

Do 2 000 zł na powitanie z kontem Citigold!

Zostań klientem
Citigold już dziś

Wypełnij formularz, a nasz doradca zadzwoni do Ciebie.
Konto otworzysz bez wychodzenia z domu!

Deklarowane miesięczne saldo na rachunku

Możesz również skontaktować się bezpośrednio z jednym z naszych Dyrektorów Regionalnych Citigold


Aby korzystać z bezpłatnego konta Citigold, wymagane jest utrzymanie średniego miesięcznego
salda min. 400 tys. zł.


Dlaczego warto otworzyć
konto Citigold?


  • Wsparcie osobistego opiekuna i zespołu ekspertów z obszaru rynków kapitałowych, rynków walutowych, kredytów hipotecznych, usług maklerskich oraz ubezpieczeń i dostęp do darmowej usługi doradztwa inwestycyjnego.

  • Dostep do kompleksowej analizy poszczególnych rynków z komentarzami naszych ekspertów. Najnowszy raport możesz pobrać tutaj.

  • Karta Citigold Lounge Pass upoważaniająca do dwóch bezpłatnych wejść do saloników Executive Lounge na największych lotniskach w Polsce.

  • Połączenie stabilnej marki obecnej na rynku polskim od 150 lat z międzynarodowym doświadczeniem Citi.

  • Citi Kantor platforma do wymiany walut z powiadomieniami sms / e-mail oraz możliwością ustawienia zleceń typu Stop, Limit, If Done, Occ.


Atrakcyjne kursy wymiany walut

Konto Citigold Konto Citigold Private Client
Oferta Premia Oferta Premia
Oferta na powitanie po spełnieniu warunków, w tym utrzymania salda w wysokości 400 tys. zł. 1 500 zł Oferta na powitanie po spełnieniu warunków, w tym utrzymania salda w wysokości 4 mln zł. 9 000 zł
Dodatkowo, w ramach oferty na powitanie w przypadku otwarcia rachunku firmowego lub przelewania wynagrodzenia. 500 zł Dodatkowo, w ramach oferty na powitanie w przypadku otwarcia rachunku firmowego lub przelewania wynagrodzenia 1 000 zł
Za otwarcie Karty Kredytowej Citibank-BP. Wydając co miesiąc na zakupy minimum 500 zł, z czego 250 zł na stacjach benzynowych BP, otrzymasz co miesiąc zwrot 20 zł na swoją kartę. ( RRSO 7,44% ) 720 zł Za otwarcie Karty Kredytowej Citibank-BP. Wydając co miesiąc na zakupy minimum 500 zł, z czego 250 zł na stacjach benzynowych BP, otrzymasz co miesiąc zwrot 20 zł na swoją kartę. 720 zł
Razem 2 720 zł Razem 10 720 zł

Dołącz do świata Citigold

Zapraszamy na wirtualny spacer po jednej z prestiżowych lokalizacji Citigold (oddział Citigold Q22 w Warszawie)

Citigold

Konto Osobiste Citigold to rachunek płatniczy.

Nagroda pieniężna w wysokości do 2 tysięcy złotych stanowi nagrodę w ofercie „Pierwsza bankowość prywatna w Polsce”. Oferta jest dostępna dla 200 pierwszych Klientów, którzy do 15 marca 2021 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste typu Citigold i spełnią warunki opisane w Regulaminie oferty.

Z powyższych ofert wyłączone są m.in. osoby wnioskujące o nowe konto, które po 01.01.2019 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy w Banku. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminach ofert. Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości. Szczegóły ofert, w tym warunki otrzymania Nagród, dostępne są w regulaminie w oddziałach banku i na stronie www.citihandlowy.pl.

Najwyższa ocena w ratingu bankowości prywatnej Forbes 2020 z dnia 27.02.2020 r. (źródło: www.forbes.pl). Najlepsza oferta bankowości prywatnej w Polsce w Private Banking and Wealth Management Survey 2020 z dnia 06.02.2020 r. (źródło: www.euromoney.com).

Usługa Executive Lounge jest dostępna na największych lotniskach w Polsce (w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Katowicach). Usługa jest dostępna z kartą Citigold Lounge Pass - jej posiadacz może w danym miesiącu skorzystać z 2 bezpłatnych wejść do saloniku (2 wejścia posiadacza karty lub jedno wejście posiadacza karty z jedną osobą towarzyszącą). Kolejne wejścia oraz wejścia Klientów, których saldo jest niższe od wymaganego, są płatne zgodnie z aktualną Tabelą Opłat i Prowizji. Karta przysługuje Klientom, którzy posiadają konto Citigold lub Citigold Private Client, na którym jest utrzymywane średnio miesięczne saldo minimum 300 000 zł i Klientowi nie została wydana karta debetowa World Elite™ Debit Mastercard®.

Citigold Private Client

Konto Osobiste Citigold Private Client to rachunek płatniczy.

Konto Citigold Private Client jest zwolnione z miesięcznej opłaty za prowadzenie rachunku dla klientów, których aktywa w Banku przekraczają 4 mln PLN.

Nagroda pieniężna w wysokości do 10 tysięcy złotych stanowi nagrodę w ofercie „Pierwsza bankowość prywatna w Polsce”. Oferta jest dostępna dla 15 pierwszych Klientów, którzy do 15 marca 2021 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste typu Citigold Private Client i spełnią warunki opisane w Regulaminie oferty.

Z powyższych ofert wyłączone są m.in. osoby wnioskujące o nowe konto, które po 01.01.2019 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy do Konta Citigold lub Citigold Private Client. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminach ofert. Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości. Szczegóły ofert, w tym warunki otrzymania Nagród, dostępne są w regulaminie w oddziałach banku i na stronie www.citihandlowy.pl.

Najwyższa ocena w ratingu bankowości prywatnej Forbes 2020 z dnia 27.02.2020 r. (źródło: www.forbes.pl). Najlepsza oferta bankowości prywatnej w Polsce w Private Banking and Wealth Management Survey 2020 z dnia 06.02.2020 r. (źródło: www.euromoney.com).

Karta Kredytowa Citibank-BP

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Motokarta-BP. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 7,44% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10000 zł, całkowita kwota do zapłaty 10394,28 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 394,28 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 394,28 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 866,19 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/08/2020 na reprezentatywnym przykładzie.

Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank.

Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.