Jak zdobyć Samsung Galaxy S8?

Uwolnij swój smartphone

Krok 1

Wypełnij formularz i podpisz załączony regulamin oferty

Krok 2

Otwórz lokatę terminowa na kwotę 2500 zł

Krok 3

Wpłać co najmniej 330 000 zł do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia Konta.

Krok 4

Podpisz zobowiązanie do utrzymania średniego miesięcznego salda na koncie w wysokości 300 000 PLN przez okres 6 miesięcy.

Krok 5

Odbierz telefon w wybranym oddziale Citigold

Konto najwyższej klasy

Utrzymując średniomiesięczne saldo w wysokości 300 000 zł na rachunkach depozytowych i inwestycyjnych w banku możesz w pełni korzystać ze wszystkich przywilejów i ofert dostępnych w Citigold

Indywidualna obsługa na najwyższym poziomie
Rozwiązania walutowe
Executive Lounge
Doradztwo inwestycyjne
Bankowość globalna
Konto Osobiste bez opłaty za prowadzenie

Dokumenty

Oferta „Nowy Samsung S8 w ofercie na powitanie Citigold” dostępna dla osób, które nie posiadały w Banku Konta Osobistego typu Gold lub Citigold Private Client od dnia 01.07.2014 r. do dnia przystąpienia do Oferty (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta); ważna do 30.06.2017 r. może zostać przedłużona lub powtarzać się w przyszłości. W przypadku nie spełnienia warunku utrzymania średniomiesięcznego salda przez okres 6 miesięcy bank może dokonać potrącenia wierzytelności banku z tytułu kary umownej z wymagalną wierzytelnością uczestnika wobec banku z tytułu Lokaty.

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.