Jak otworzyć promocyjną lokatę?

  1. Przelej na swoje konto w Citi Handlowy nowe środki (PLN).
  2. Skontaktuj się ze swoim opiekunem lub odwiedź jeden z oddziałów Citi Handlowy, w którym będziesz mógł otworzyć promocyjne lokaty.
  3. Minimalna kwota lokaty 1 000 PLN, maksymalna 1 000 000 PLN. W ramach oferty możesz założyć więcej niż jedną lokatę.
Znajdź najbliższy oddział

Szczegóły oferty


Lokata jest otwierana wyłącznie dla nowych środków.
Środki na lokacie są objęte gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego zgodnie z Ustawą o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym.
Nowe środki oznaczają dodatnią różnicę między saldem dziennym na następujących rachunkach klienta prowadzonych przez Bank w PLN, których klient jest głównym posiadaczem: Konto Osobiste w PLN , Konto Oszczędnościowe w PLN, Konto SuperOszczędnościowe w PLN, Lokaty terminowe w PLN (poza lokatami na nowe środki założonymi w tej ofercie) oraz Inwestycje dwuwalutowe, gdzie walutą bazową jest PLN, w dniu założenia Lokaty, a saldem dziennym na tych rachunkach na dzień 30 listopada 2018 r.

Nie posiadasz jeszcze konta osobistego w Citi Handlowy? Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.


Wypełnij formularz

Szczegóły oferty


Lokata jest otwierana wyłącznie dla nowych środków.
Środki na lokacie są objęte gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego zgodnie z Ustawą o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym.
Minimalna kwota lokaty 1 000 PLN, maksymalna 1 000 000 PLN. W ramach oferty możesz założyć więcej niż jedną lokatę.

Dokumenty

Ważne informacje

Oferta „1,5% na 3 miesiące na lokacie terminowej na nowe środki w PLN” jest ważna do 31 marca 2019 r. Konto osobiste to rachunek płatniczy. Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości. Szczegóły oferty, w tym warunki otrzymania nagród są dostępne w oddziałach Banku i na stronie http://www.citihandlowy.pl. W kwestiach nieregulowancyh regulaminem oferty mają zastosowanie postanowienia Regulaminu Rachunków Bankowych. Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla rachunków płatniczych są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji: Konta oraz Linia kredytowa dla Klientów indywidualnych na http://www.citihandlowy.pl. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.