PRODUKTY KREDYTOWE DLA FIRM

Kredyt w rachunku szyty na miarę dla Twojej firmy?

Mamy dla Ciebie kredyt w rachunku bieżącym do 150 tys. zł na dowolny cel związany z bieżącą działalnością firmy.

Złóż wniosek online Zamów rozmowę z Doradcą
Oferta dla firm prowadzących indywidualną działalność gospodarczą min. 1 pełny rok obrotowy i posiadających rezydencję podatkową w Polsce.

Dlaczego kredyt Citi Handlowy jest rozwiązaniem dla Twojej firmy?

0zł

za rozpatrzenie wniosku

0zł

prowizji od niewykorzystanej kwoty kredytu

0zł

za wcześniejszą rezygnację z kredytu przed zakończeniem umowyoraz więcej powodów, które sprawiają, że warto:

Oprocentowanie naliczane tylko od wykorzystanej kwoty kredytu150 tys. zł maksymalny limitElastyczne warunki – Ty decydujesz, który wariant cenowy jest dla Ciebie najlepszy:
- standardowy,
- z niższą marżą lub
- z niższą prowizjąSzybka decyzja kredytowa – nie tracisz czasu na czekanieBez wychodzenia z firmy – wniosek wypełniasz online a umowę podpisujesz podczas wizyty kurieraBez przedstawiania faktur i biznesplanów, bez zabezpieczeń i poręczycieli.

Jak zawnioskować w 3 prostych krokach?1. PRZYGOTUJ DOKUMENTY

Przygotuj dowód osobisty, PIT i informacje o średniomiesięcznych wpływach na rachunki firmowe za ostatnie 6 miesięcy.2. ZŁÓŻ WNIOSEK ONLINE

Wypełnij formularz klikając na poniższy przycisk.3. USTAL WARUNKI Z DORADCĄ

Po wysłaniu do nas formularza, oddzwonimy z gotową ofertą kredytową. Porozmawiaj z doradcą o szczegółach i ustal warunki cenowe.


NIE POSIADASZ U NAS RACHUNKU FIRMOWEGO?

NIE MARTW SIĘ! OTWORZYMY GO WRAZ Z URUCHOMIENIEM KREDYTU BEZ POTRZEBY SKŁADANIA DODATKOWEGO WNIOSKU CZY DOKUMENTÓW.Wypełnij formularz kontaktowy a oddzwonimy do Ciebie

Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.