Google Pay Teraz Dostępny dla kart Citi Handlowy Mastercard

Jak zacząć?

Zainstaluj. Zrób zdjęcie. Gotowe.

1. Zainstaluj

Pobierz aplikację Google Pay ze sklepu Google Play i zainstaluj na telefonie z systemem Android w wersji KitKat 4.4 lub wyższej, który obsługuje technologie NFC (dostępność NFC możesz sprawdzić w Ustawieniach telefonu).

Pobierz teraz

2. Dodaj kartę

Wpisz ręcznie dane karty debetowej lub kredytowej Citi Handlowy Mastercard lub po prostu zrób telefonem jej zdjęcie. Następnie uaktywnij kartę wpisując jednorazowy kod przesłany w SMS.

3. Gotowe!

Możesz płacić zbliżeniowo telefonem z kartą dodaną do Google Pay. Wystarczy wybudzić telefon i zbliżyć go do terminala w sklepie.


Jeśli masz więcej niż jedną kartę Citi Handlowy Mastercard (np. kredytową i do konta) możesz dodać wszystkie powtarzając krok 2. Aby ustawić kartę, jako domyślną kartę w aplikacji, wystarczy przeciągnąć ją na górę ekranu.


Jak płacić?

Ta sama karta. Te same miejsca. Jeszcze prościej.

Nie musisz już szukać portfela przy kasie. Kartą płatniczą w aplikacji mobilnej zapłacisz wszędzie tam, gdzie kartą plastikową.


1. Wybudzenie

Wybudź swój telefon. Nie musisz odblokowywać urządzenia ani uruchamiać aplikacji Google Pay.

2. Płatność

Zbliż telefon do terminala płatniczego w sklepie. Transakcję powyżej 50 PLN potwierdź wpisując na terminalu PIN karty, którą dokonujesz płatności.

3. Gotowe!

Usłyszysz dźwięk lub poczujesz wibrację telefonu, a na ekranie telefonu zobaczysz potwierdzenie transakcji.

Aby się upewnić, czy terminal obsługuje płatności zbliżeniowe, sprawdź czy jest na nim jedna z tych naklejek:

Z Google Pay nie musisz za każdym razem podawać danych karty przy płatnościach online. W wielu aplikacjach mobilnych oraz w Internecie - wystarczy kliknąć na przycisk „Zapłać Google Pay”.

Sprawdź jak odebrać nawet 400 zł na zakupy w Google Play!

Płać z Google Pay, polecaj aplikację i sprawdź, jak odebrać nawet 400 zł na zakupy w Google Play.

Przejdź do strony organizatora promocji – Google - i poznaj szczegóły oferty.

Sprawdź

Zapłać Google Pay za bilet w aplikacji Jakdojade i oszczędź 50%.

Jak zapłacić za bilet tylko 50% ceny? To proste! Kupując bilet w aplikacji Jakdojade wystarczy, że zapłacisz Google Pay a cena biletu zostanie obniżona o połowę.

Aby zakupić bilet pobierz aplikację Jakdojade ze sklepu Google Play.

Zainstaluj Jakdojade

Minimum wysiłku. Maksimum bezpieczeństwa.

Aplikacja Google Pay została stworzona z myślą o Twojej wygodzie przy dokonywaniu płatności i o bezpieczeństwie Twoich finansów. Poznaj kilka najważniejszych informacji dotyczących bezpieczeństwa aplikacji, które pozwolą Ci spać spokojnie:

Ukryty numer karty płatniczej
Kiedy płacisz za pomocą aplikacji Google Pay, Twój prawdziwy numer karty płatniczej nie jest udostępniany. Aplikacja wykorzystuje wirtualny numer karty, co pozwala chronić Twoje dane.

Możliwość blokady w przypadku utraty telefonu
W przypadku utraty telefonu, możesz natychmiast go zablokować, ustawić nowe hasło bądź usunąć z niego swoje dane osobowe za pomocą aplikacji Menedżer urządzeń Android.

Więcej o bezpiecznym korzystaniu z aplikacji Google Pay dowiesz się na naszej stronie Bezpieczeństwo.

Płać za pomocą telefonu z aplikacją Google Pay, gdziekolwiek tego potrzebujesz.

Czasami masz pod ręką tylko telefon. Teraz wystarczy...

„Gdy biegam, mam przy sobie tylko telefon. Teraz to wystarczy, aby po skończonym treningu kupić na przykład butelkę wody”


Karolina

„Portfel mam zawsze dobrze schowany, więc do szybkich płatności teraz wystarczy telefon z Google Pay”

Tomek

„Szybka kawa podczas nieplanowanego spotkania ze znajomymi nie jest już problemem, od kiedy mogę płacić z Google Pay”


Joanna

Video

Zobacz, jak dodać kartę w 30 sekund?

Zobacz, jak płacić w sklepach i innych miejscach

Zobacz, jak Google Pay dba o bezpieczeństwo danych karty

Dokumenty

Google Pay i Google Play to znaki towarowe Google LLC. Mastercard jest zarejestrowanym znakiem towarowym. Circles Design jest znakiem towarowym Mastercard International Incorporated.


Organizatorem promocji jest Google Ireland Limited. Promocja Poleć znajomemu Google Pay trwa do dnia 15.05.2018 jej szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie organizatora.https://pay.google.com/intl/pl_pl/about/promotions/referrals/terms/

Promocja Wykonaj 5 transakcji i zyskaj 40 zł na zakupy w Google Play trwa do dnia 12.06.2018 jej szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie organizatora. https://pay.google.com/intl/pl_pl/about/promotions/tap5/terms/

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.