Najnowszy materiał

Analiza tygodnia

Co tydzień publikujemy krótki film, przedstawiający najważniejsze wydarzenia z rynków finansowych oraz ciekawostki z obszaru inwestycji.Chcesz zobaczyć nasze wcześniejsze analizy ? Subskrybuj nasz kanał na YouTube, gdzie znajdziesz wiele ciekawych materiałów.

Podcasty

Stoisz w korku, a może właśnie uprawiasz poranny jogging ? Wykorzystaj ten czas i posłuchaj komentarzy naszych ekspertów o bieżącej sytuacji na rynkach finansowych. Co dwa tygodnie publikujemy nowy materiał w wersji audio.Dodaj nasz kanał na portalu SoundCloud do listy obserwowanych i słuchaj zawsze najnowszych materiałów.

Barometr Inwestycyjny

Na początku każdego miesiąca publikujemy kompleksową analizę poszczególnych rynków z komentarzami naszych ekspertów.


Doradztwo Inwestycyjne

Brakuje Ci czasu na bieżącą analizę sytuacji na rynkach finansowych?


DORADZTWO INWESTYCYJNE

Ty wyznaczasz cele, my pokazujemy drogę

Usługa zapewnia profesjonalne wsparcie w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. Jest idealnym rozwiązaniem jeżeli brakuje Ci czasu na analizę sytuacji rynkowej oraz instrumentów finansowych i chcesz otrzymywać rekomendacje inwestycyjne, które będą uwzględniały Twoje cele, skłonność do podejmowania ryzyka oraz obecną sytuację rynkową.

Dowiedz się więcej

Ważne informacje

Komentarze zamieszczone przez Bank na stronie zostały wydane jedynie w celach informacyjnych i nie są ofertą ani zachętą do dokonywania transakcji kupna lub sprzedaży papierów wartościowych lub innych instrumentów finansowych.

Komentarze nie stanowią analizy inwestycyjnej, analizy finansowej ani innej rekomendacji o charakterze ogólnym dotyczącej transakcji w zakresie instrumentów finansowych, o których mowa w art. 69 ust. 4 pkt 6 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Komentarze nie stanowią rekomendacji w zakresie produktów inwestycyjnych. Komentarze nie stanowią także rekomendacji w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Komentarze nie stanowią również „informacji rekomendującej lub sugerującej strategię inwestycyjną”, ani „rekomendacji inwestycyjnej” w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku. Klient ponosi odpowiedzialność za wyniki decyzji inwestycyjnych podjętych w oparciu o informacje zawarte w zamieszczonych materiałach. Wyniki inwestycyjne osiągnięte przez Klienta w przeszłości z wykorzystaniem materiałów przygotowywanych przez Bank nie mogą stanowić gwarancji ani podstawy twierdzenia, że zostaną powtórzone w przyszłości.

Autorzy zamieszczonych komentarzy zaświadczają, że informacje w nich przedstawione dokładnie odzwierciedlają ich własne opinie oraz że nie otrzymali żadnego wynagrodzenia od emitentów, bezpośrednio lub pośrednio, za wystawienie takich opinii.

Materiały odzwierciedlają opinie i wiedzę jego autorów na dzień sporządzenia materiału.

Dodatkowych informacji udziela Biuro Doradztwa Inwestycyjnego Banku.

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.